The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2021.01.03

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_kmb.jpg

W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli . Msze święte według porządku niedzielnego. Na wszystkich Mszach św. - poświęcenie kredy , kadzidła i wody. Zgodnie z tradycją po powrocie do domu poświęconą kredą na drzwiach kreślimy C+M+B= 2021 ! Taca z uroczystości Objawienia Pańskiego przeznaczona jest na działalność misyjną Kościoła! 

 

 

W przyszłą niedzielę święto Chrztu Pańskiego – kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Błogosławieństwo wody w Święto Chrztu Pańskiego! 

"Za pośrednictwem Konferencji Episkopatu Polski, Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, zwraca się z gorącym apelem do wszystkich osób, które przeszły chorobę COVID-19 o oddawanie osocza.

Jak czytamy w Apelu „Badania naukowe potwierdzają, że osocze ozdrowieńców, podane we wczesnej fazie choroby, może zmniejszyć ryzyko zgonu […]. Dawcą może być każdy ozdrowieniec. Wystarczy zgłosić się – nie wcześniej niż po miesiącu od wyzdrowienia –  do regionalnego centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa […]”.

Bóg zapłać za ofiary już złożone na sprzątanie naszej świątyni ale także na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej ! Przypominamy , że począwszy od nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego , który rozpoczęliśmy od I Niedzieli Adwentu ustalono wraz z Radą Parafialną o ofierze w wysokości 60 zł na rok od każdej rodziny naszej Parafii na rzecz sprzątania naszej świątyni! Zwracam się z uprzejmą prośbą do Rodzin naszej Parafii o wpłatę na ten szczytny cel! Bóg zapłać! 

Plan spotkań kolędowych na czas trwającej pandemii w naszej Wspólnocie Parafialnej na najbliższy tydzień został wywieszony na tablicy ogłoszeń i zamieszczony na stronie internetowej Parafii! Będą to spotkania w ciągu tygodnia w dni powszednie na Mszy św. o godz.18.00 – serdecznie zapraszam !

Istnieje możliwość zaproszenia kapłana na wizytę duszpasterską do swojego domu z zachowaniem rygorów sanitarnych. Dotyczy to jednak szczególnych przypadków, takich jak błogosławieństwo nowego mieszkania czy odwiedziny osoby niepełnosprawnej na wyraźne zaproszenie przez wiernych i nie tylko!

PLAN SPOTKAŃ KOLĘDOWYCH W KOŚCIELE  – ZAPRASZAM PARAFIAN DO WSPÓLNEJ MODLITWY W WASZEJ INTENCJI: 

- 04.01.2021(Pn) – ul. SOLIDARNOŚCI , SOSNOWA 

- 05.01.2021(Wt) – ul. STRAŻACKA, SKOKOWA, SPOKOJNA 

- 06.01.2021 (Śr) – UROCZYSTOŚĆ TRZECH KRÓLI 

- 07.01.2021 (Czw) – ul. SADOWA, LOTNICZA, WINNA, SZYBOWCOWA

- 08.01.2021 (Pt) – ul. 8 MAJA, LESZCZYNOWA, ORZECHOWA , OSIEDLOWA, AKACJOWA 

- 09.01.2021 (So) – ul. BRZOZOWA, LEŚNA, KOLEJOWA,POTOKOWA, KOSOWA 

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela  , Gość Niedzielny !

Dziękuję Parafianom i Wszystkim  przybyłym Gościom za wspólną modlitwę! Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Niech Pan nam błogosławi i strzeże! 

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

…………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710