Ogłoszenia parafialne Przylep 01.04.2013

b_150_100_16777215_00_images_sto_antonio_de_padua.jpg

• Dzisiaj w II Dzień Świąt Wielkanocy Msze św. według porządku niedzielnego. 8.00, 12.00, 18.00. (Płoty 10.00). Taca będzie przeznaczona na potrzeby KUL-u.

• Osiem pierwszych dni w Okresu Wielkanocnego stanowi Oktawę Paschy i obchodzi się je jako Uroczystości Pańskie.

• Codziennie wieczorem po Mszy św. o godz. 18.00 odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w ramach Nowenny przed Świętem Bożego Miłosierdzia.

• We wtorek 2.04 o 21.oo zapraszamy na czuwanie modlitewne w rocznicę śmierci – dziękczynne za wstawiennictwem Bł. Jana Pawła II.
  • W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

• W czwartek nabożeństwo od 17.00 przed Najświętszym Sakramentem.

• W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 zmiana tajemnic różańcowych i Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

• Przyszła Niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Jest obchodzona jako  święto Caritas. Zapraszamy wszystkich, którzy mogą podarować trochę własnego czasu, zdolności- by włączyć się w działalność Caritas. Zapraszamy na 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.