The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dzisiejszą niedzielę XXXIV w ciągu roku liturgicznego przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata ! Bóg zapłać za ofiary, które złożyliśmy na tacę w dniu dzisiejszym na nasze Seminarium Duchowne!

Przypominamy, że zgodnie z najnowszymi normami sanitarnymi obowiązujący limit osób, które mogą gromadzić się w kościołach, to maksymalnie 1 osoba na 15 m2, przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5 m i zachowaniu obowiązku zasłaniania nosa i ust. W naszym kościele może znajdować się 45 osób!  

 

Skończyliśmy modlić się na wypominkach za naszych zmarłych a modlitwa nadal trwa i ma nadal trwać w naszych domach , naszych rodzinach – Listopad jest miesiącem szczególnej modlitwy za tych, którzy odeszli do Pana. Z powodu epidemii nasze życie w najbliższym czasie bedzie bardziej skoncentrowane w domu. Po raz kolejny bedzie to większe wyzwanie, aby odkrywać rodzinę jako Kosciół domowy i praktykować modlitwę rodzinną. W związku z tym módlmy się za naszych zmarłych z rodziny i nie tylko w kręgu domowym! /PROPOZYCJA MODLITWY- CELEBRACJI DOMOWEJ ZOSTAŁA UMIESZCZONA NA STRONIE INTERNETOWEJ/ Niech dobry Bóg obdarzy naszych zmarłych radością nieba i swoim Miłosierdziem! 

Przypominamy , iż Ks. Biskup Tadeusz Lityński udzielił ogólnej dyspenzy od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedzielę i święta nakazane wszystkim przebywającym w strefie czerwonej – jesteśmy nią w całej diecezji. Dyspenza dotyczy wiernych Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, a także katolików przebywającym na jej terytorium! 


Do odwołania zawieszamy wszelkie spotkania w grupach parafialnych – scholi, ministrantów i lektorów, kandydatów do bierzmowania i wszystkich dorosłych. Pozostaje nam modlitwa w kościele na Mszy św. i nabożeństwach oraz modlitwa w domach. 

Polecamy  prasę katolicką : tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.


Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej ! Pragnę serdecznie podziękować Naszym Drogim Parafianom, którzy rozumieją potrzeby naszej świątyni i składają ofiary na kwiaty, na sprzątanie!  Bóg zapłać!

Za tydzień I Niedziela Adwentu – Nowy Rok Liturgiczny rozpoczniemy pod hasłem "Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy"

Na  Mszy św. o godz. 8.00  w I Niedzielę Adwentu zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny – te opłatki będzie można nabyć po każdej niedzielnej Mszy św. oraz w tygodniu w zakrystii! Ofiary, które zostaną złożone za opłatki będą przeznaczone na dalsze inwestycje w naszej wspólnocie parafialnej!  

Od przyszłej niedzieli (I niedziela Adwentu) przy wyjściu z kościoła będzie można nabyć Świece na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom : mała – 6 zł , duża – 15 zł ! 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Dzieciom i młodzieży dobrej nauki!  Wszystkim Parafianom i Gościom życzę Błogosławionego Tygodnia! Dziękuję Parafianom i wszystkim Gosciom za wspólną liturgię!   

Zawierzam naszą Parafię Bożej Opatrzności i niech św. Antoni  wyprasza nam potrzebne łaski w tym trudnym czasie epidemii!

 ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

………………………………………………………………………………

 

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710