The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.12.15

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dzisiejszą niedzielę przeżywamy XXXIII Niedzielę w ciągu roku liturgicznego!

Dzisiejsze ofiary, które złożyliśmy na tacę są naszą zbiórką miesięczną na potrzeby naszej świątyni! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać! 

Przypominamy, że zgodnie z najnowszymi normami sanitarnymi obowiązujący limit osób, które mogą gromadzić się w kościołach, to maksymalnie 1 osoba na 15 m2, przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5 m i zachowaniu obowiązku zasłaniania nosa i ust. W naszym kościele może znajdować się 45 osób!  

 

Skończyliśmy modlić się na wypominkach za naszych zmarłych a modlitwa nadal trwa i ma nadal trwać w naszych domach , naszych rodzinach – Listopad jest miesiącem szczególnej modlitwy za tych, którzy odeszli do Pana. Z powodu epidemii nasze życie w najbliższym czasie bedzie bardziej skoncentrowane w domu. Po raz kolejny bedzie to większe wyzwanie, aby odkrywać rodzinę jako Kosciół domowy i praktykować modlitwę rodzinną. W związku z tym módlmy się za naszych zmarłych z rodziny i nie tylko w kręgu domowym! /PROPOZYCJA MODLITWY- CELEBRACJI DOMOWEJ ZOSTAŁA UMIESZCZONA NA STRONIE INTERNETOWEJ/ Niech dobry Bóg obdarzy naszych zmarłych radością nieba i swoim Miłosierdziem! 

Przypominamy , iż Ks. Biskup Tadeusz Lityński udzielił ogólnej dyspenzy od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedzielę i święta nakazane wszystkim przebywającym w strefie czerwonej – jesteśmy nią w całej diecezji. Dyspenza dotyczy wiernych Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, a także katolików przebywającym na jej terytorium! 

Do odwołania zawieszamy wszelkie spotkania w grupach parafialnych – scholi, ministrantów i lektorów, kandydatów do bierzmowania i wszystkich dorosłych. Pozostaje nam modlitwa w kościele na Mszy św. i nabożeństwach oraz modlitwa w domach. 

Polecamy  prasę katolicką : tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej ! 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Dzieciom i młodzieży dobrej nauki!  Wszystkim Parafianom i Gościom życzę Błogosławionego Tygodnia!

Apel o udział w badaniu „Różaniec do granic Nieba”

Dr Ryszard Kalbarczyk z warszawskiej Akcji Katolickiej przy pomocy anonimowej ankiety pragnie stworzyć portret społeczny osób biorących udział w akcji „Różaniec do granic Nieba”, która była manifestacją wiary oraz sprzeciwem wobec profanacji kościołów oraz napaści na księży. Ankieta dostępna jest pod linkiem: https://rozaniec.webankieta.pl/  

Zawierzam naszą Parafię Bożej Opatrzności i niech św. Antoni  wyprasza nam potrzebne łaski w tym trudnym czasie epidemii!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

………………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710