The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.11.08

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Po Mszy św.  zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie ! Bóg zapłać za ofiary składane na ten cel! 

W następną niedzielę – III niedzielę miesiąca – ofiary, które złożymy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni! Bóg zapłać! 

Przypominamy wszystkim przebywającym w kościele o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowania dystansu społecznego ; w kościele może przebywać 45 osób (1 osoba na 15 m/2) ! 

 

W listopadzie Modlitwy za zmarłych z Wypominkami: w dni powszednie po Mszy wieczornej ok. godz. 18.30, w niedzielę po każdej Mszy św.! Zapraszamy! W całym miesiącu listopadzie możemy zyskać odpust za zmarłych!

Jutro 9 listopada, święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej Matki kościołów Miasta i Świata! 

W środę Narodowe Święto Niepodległości – 102 rocznica odzyskania niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie! 

W piatek 13 listopada, święto Pierwszych Męczenników Polski, patronów diecezji- odpust w Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu.

Przypominamy , iż Ks. Biskup Tadeusz Lityński udzielił ogólnej dyspenzy od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedzielę i święta nakazane wszystkim przebywającym w strefie czerwonej – jesteśmy nią w całej diecezji. Dyspenza dotyczy wiernych Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, a także katolików przebywającym na jej terytorium! 

W związku z apelem Episkopatu Polski w sprawie ochrony życia i pokoju społecznego ks. Biskup Tadeusz Lityński zachęca wszystkich do modlitwy o pokój w obecnym czasie niepokojów społecznych. 

Do odwołania zawieszamy wszelkie spotkania w grupach parafialnych – scholi, ministrantów i lektorów, kandydatów do bierzmowania i wszystkich dorosłych. Pozostaje nam modlitwa w kościele na Mszy św. i nabożeństwach oraz modlitwa w domach. 

Polecamy  prasę katolicką : tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej ! 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Dzieciom i młodzieży dobrej nauki!  Wszystkim Parafianom i Gościom życzę Błogosławionego Tygodnia!

Zawierzam naszą Parafię Bożej Opatrzności i niech św. Antoni  wyprasza nam potrzebne łaski w tym trudnym czasie epidemii!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

………………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710