The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Intencje mszalne 2020.11.01

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_wswitych.jpg

W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych! 

Msze św. o godz. 8.00 , 10.30 , 12.00 oraz 13.30 w naszym kościele (nie ma Mszy św. o godz. 18.00) ! Mszy św. o godz. 12.00 na naszym cmentarzu nie ma – uwzględniając specyfikę naszej parafii i kierując się obowiązującymi normami sanitarnymi oraz względami bezpieczeństwa epidemicznego po rozważeniu została podjęta decyzja o odwołaniu Mszy św. na cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych!

 

Przez wstawiennictwo Wszystkich Świętych  prośmy Boga o dar ustania pandemii a także o zdrowie dla nas i naszych Rodzin!   Do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych zapraszam w tym trudnym czasie pandemii! Zachowując wszystkie obostrzenia sanitarne, zginajmy kolana i prośmy dobrego Boga o potrzebne łaski ! 

W listopadzie Modlitwy za zmarłych z Wypominkami! Rozpoczniemy w poniedziałek 2 listopada (Dzień Zaduszny) po Mszy św. o godz. 9.00 oraz 18.00 a w dni powszednie po Mszy wieczornej ok. godz. 18.30, w niedzielę po każdej Mszy św.!Zapraszamy! W dniach oktawy możemy zyskać odpust za zmarłych! Karty wypominkowe prosimy składać na tacę lub w zakrystii! Do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych zapraszam! 

Przypominamy , iż Ks. Biskup Tadeusz Lityński udzielił ogólnej dyspenzy od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedzielę i święta nakazane wszystkim przebywającym w strefie czerwonej – jesteśmy nią w całej diecezji. Dyspenza dotyczy wiernych Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, a także katolików przebywającym na jej terytorium! 

W związku z apelem Episkopatu Polski w sprawie ochrony życia i pokoju społecznego ks. Biskup Tadeusz Lityński zachęca wszystkich do modlitwy o pokój w obecnym czasie niepokojów społecznych. 

Do odwołania zawieszamy wszelkie spotkania w grupach parafialnych – scholi, ministrantów i lektorów, kandydatów do bierzmowania i wszystkich dorosłych. Pozostaje nam modlitwa w kościele na Mszy św. i nabożeństwach oraz modlitwa w domach. 

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie ! Bóg zapłać za ofiary składane na ten cel! 

W tym tygodniu przypada I czwartek, piatek oraz sobota miesiąca! 

 - I  czwartek miesiąca  – przed Mszą św. od godz. 17.00 czuwanie modlitewne - różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne – możliwość spowiedzi od godz. 17.00 

- I piątek miesiąca -  spowiedź od godz. 17.00 !

 I sobota miesiąca! Na Mszy św. o godz. 18.00 – zmiana Tajemnic Żywego Różańca oraz nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP! Od godz. 17.00 możliwość spowiedzi ! 

Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam! 

Informujemy, iż Kurs Przedmałżeński w Parafii św. Alberta w Zielonej Górze  rozpocznie się 6 listopada br. Czas trwania: 6, 7, 8 oraz 13, 14, 15 listopada 2020 roku ; spotkania odbędą się w kościele o 19.30!

Polecamy  prasę katolicką : tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny.

Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej ! 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Dzieciom i młodzieży dobrej nauki!  Wszystkim Parafianom i Gościom życzę Błogosławionego Tygodnia!

Zawierzam naszą Parafię Bożej Opatrzności i niech św. Antoni  wyprasza nam potrzebne łaski w tym trudnym czasie epidemii!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

………………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710