The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.10.24

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych .  Msze św. o godz. 8.00 , 10.30 , 12.00 oraz 13.30 w naszym kościele (nie ma Mszy św. o godz. 18.00) ! Msza św. o godz. 12.00 na naszym cmentarzu nie odbędzie się – uwzględniając specyfikę naszej parafii i kierując się obowiązującymi normami sanitarnymi oraz względami bezpieczeństwa epidemicznego po rozważeniu została podjęta decyzja o odwołaniu Mszy św. na cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych!   Do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych zapraszam w tym trudnym czasie epidemii i wszelkich obostrzeń! 

 

W listopadzie Modlitwy za zmarłych z Wypominkami! Rozpoczniemy w poniedziałek 2 listopada (Dzień Zaduszny) po Mszy św. o godz. 9.00 oraz 18.00 a w dni powszednie po Mszy wieczornej ok. godz. 18.30, w niedzielę po każdej Mszy św.!Zapraszamy! W dniach oktawy możemy zyskać odpust za zmarłych! Karty wypominkowe prosimy składać na tacę lub w zakrystii! Do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych zapraszam!

Trwamy na modlitwie różańcowej  , prosimy o opiekę Matkę Bożą i za Jej wstawiennictwem wypraszamy potrzebne łaski dla nas i dla naszych bliskich! 

W dni powszednie NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE  o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.15! Serdecznie zapraszam! NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI WE WTOREK O GODZ. 17.30! W sobotę zakończenie nabożeństwa różańcowego. Zachęcam już dzisiaj wiernych do codziennego odmawiania różańca w rodzinie! 

W środę 28.10 – dzień imienin Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego – pamiętajmy o modlitwie i życzeniach. Wypraszajmy opiekę Pani Cierpliwie Słuchającej  dla naszego Biskupa. 

Biskup Tadeusz Lityński zaprasza diecezjan do udziału w projekcie "Pod biało-czerwoną". Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej budowy masztu z flagą narodową w każdej gminie, której mieszkańcy dołączą się do projektu. Celem jest zjednoczenie Polaków pod naszą flagą państwową i uczczenie pamięci Bohaterów Walk o Ojczyznę , a szczególnie Bohaterów Bitwy Warszawskiej w 1920 roku. 

Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów online. Zachęcamy, do poparcia naszej gminy. Głosy można oddawać pod adresem www.gov.pl/bialoczerwona do 11 listopada br.

Nauki chrzcielne – informacje wywieszone w gablocie przed wejściem do kościoła! 

Przy wyjściu z kościoła przy prasie katolickiej zostały wyłożone karty wypominkowe za naszych zmarłych, można je zabrać do domu!  Zachęcamy wiernych Parafii i nie tylko – do duchowego przygotowania i porządkowania cmentarzy! Trwajmy na modlitwie w Kościele "za dusze, które są w ręku Boga". 

Polecamy prasę katolicką! Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę: tygodnik Niedziela – 6 zł oraz tygodnik Gość Niedzielny – 6 zł!

Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej ! 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę Błogosławionego Tygodnia!   

Zawierzam naszą Parafię Bożej Opatrzności i niech św. Antoni  wyprasza nam potrzebne łaski w tym trudnym czasie epidemii!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

………………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710