The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.10.18

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Na następną niedzielę na godz. 12.00 zapraszam dzieci z klas III, które przygotowują się do Sakramentu I Komunii św. ! Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych! 

Dzisiaj niedziela misyjna – taca przeznaczona na działalność misyjną Kościoła! 

Dzisiaj w Kościele  - wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty- patrona Służby Zdrowia. Pamiętajmy w modlitwie o pracownikach Służby Zdrowia! 

 

Trwamy na modlitwie różańcowej  , prosimy o opiekę Matkę Bożą i za Jej wstawiennictwem wypraszamy potrzebne łaski dla nas i dla naszych bliskich! 

W dni powszednie NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE  o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.15! Serdecznie zapraszam! NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI WE WTOREK O GODZ. 17.30!

Dzisiejsze ofiary, które złożyliśmyna tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni ! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać! 

W poniedziałek 19 października rocznica męczeńskiej śmierci bł.ks. Jerzego Popiełuszki. Dziękujemy Bogu za kapłana, który przypomniał nam, że wolność jest w nas! 

Młodzież z klas VII (GRUPA MŁODSZA)  , która rozpoczęła przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkanie  w poniedziałek po Mszy św. wieczornej na godz.18.30 ! Obecność obowiązkowa ! 

Młodzież z Grupy Starszej przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkanie w środę po Mszy św. wieczornej ! Obecność obowiązkowa! 

Biskup Tadeusz Lityński zaprasza diecezjan do udziału w projekcie "Pod biało-czerwoną". Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej budowy masztu z flagą narodową w każdej gminie, której mieszkańcy dołączą się do projektu. Celem jest zjednoczenie Polaków pod naszą flagą państwową i uczczenie pamięci Bohaterów Walk o Ojczyznę , a szczególnie Bohaterów Bitwy Warszawskiej w 1920 roku. 

Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów online. Zachęcamy, do poparcia naszej gminy. Głosy można oddawać pod adresem www.gov.pl/bialoczerwona do 11 listopada br.

Nauki chrzcielne – informacje wywieszone w gablocie przed wejściem do kościoła! 

Wszystkich ministrantów i kandydatów na ministrantów zapraszam na spotkanie na godz. 10.30 w sobotę !

Przy wyjściu z kościoła przy prasie katolickiej zostały wyłożone karty wypominkowe za naszych zmarłych, można je zabrać do domu! Małymi krokami zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych! Zachęcamy wiernych Parafii i nie tylko – do duchowego przygotowania i porządkowania cmentarzy! Trwajmy na modlitwie w Kościele "za dusze, które są w ręku Boga". 

Polecamy prasę katolicką! Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę: tygodnik Niedziela – 6 zł oraz tygodnik Gość Niedzielny – 6 zł!

Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej ! 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę Błogosławionego Tygodnia!      

Zawierzam naszą Parafię Bożej Opatrzności i niech św. Antoni  wyprasza nam potrzebne łaski! ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

………………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710