The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.10.11

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy XXVIII Niedzielę w ciągu roku liturgicznego! W całej Polsce  przeżywamy XX Dzień Papieski pod hasłem "TOTUS TUUS"! Po Mszach św. można będzie złożyć do puszki ofiarę (Dzieło Nowego Tysiąclecia) na fundusz wspierający edukację dzieci i młodzieży zdolnej, pochodzącej z ubogich rodzin. Za wszelkie ofiary na ten szczytny cel składam serdeczne Bóg zapłać! 

Trwamy na modlitwie różańcowej  , prosimy o opiekę Matkę Bożą i za Jej wstawiennictwem wypraszamy potrzebne łaski dla nas i dla naszych bliskich! W dni powszednie NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE  o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.15! Serdecznie zapraszam! NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI WE WTOREK O GODZ. 17.30!

 

W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni ! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać! 

W środę 14 października – Dzień Edukacji . Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach i wychowawcach! Składamy najserdeczniejsze życzenia wytrwałości i darów Ducha św. w trudzie zmagań edukacyjnych w tym trudnym czasie epidemii! 

W piątek 16 października br. przypada 52 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II . Podczas Mszy św. i różańca modlimy się o wierność dziedzictwu, które przekazał nam Jan Paweł II oraz o obfite łaski za Jego wstawiennictwem! 

W niedzielę 18 października  - św. Łukasza Ewangelisty- patrona Służby Zdrowia. Pamiętajmy w modlitwie o pracownikach Służby Zdrowia! 

Biskup Tadeusz Lityński zaprasza diecezjan do udziału w projekcie "Pod biało-czerwoną". Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej budowy masztu z flagą narodową w każdej gminie, której mieszkańcy dołączą się do projektu. Celem jest zjednoczenie Polaków pod naszą flagą państwową i uczczenie pamięci Bohaterów Walk o Ojczyznę , a szczególnie Bohaterów Bitwy Warszawskiej w 1920 roku. 

Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów online. Zachęcamy, do poparcia naszej gminy. Głosy można oddawać pod adresem www.gov.pl/bialoczerwona do 11 listopada br.

Nauki chrzcielne – informacje wywieszone w gablocie przed wejściem do kościoła! 

Przypominamy , że w kościołach nadal obowiązuje wiernych nakaz zakrywania ust i nosa! 

Wszystkich ministrantów i kandydatów na ministrantów zapraszam na spotkanie na godz. 10.30 w sobotę !

Przy wyjściu z kościoła przy prasie katolickiej zostały wyłożone karty wypominkowe za naszych zmarłych, można je zabrać do domu! Małymi krokami zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych! Zachęcamy wiernych Parafii i nie tylko – do duchowego przygotowania i porządkowania cmentarzy! 

Polecamy prasę katolicką! Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę: tygodnik Niedziela – 6 zł oraz tygodnik Gość Niedzielny – 6 zł!

Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej ! 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę Błogosławionego Tygodnia!   

Zawierzam naszą Parafię Bożej Opatrzności i niech św. Antoni  wyprasza nam potrzebne łaski!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

………………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A.:

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710