The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.10.04

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy XXVII Niedzielę w ciągu roku liturgicznego! Po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z młodzieżą klas VII , która pragnie rozpocząć przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania ! Zapraszam serdecznie rodziców młodzieży! 

Rozpoczęliśmy  miesiąc maryjny  PAŹDZIERNIK  , w którym modlimy się modlitwą różańcową, prosimy o opiekę Matkę Bożą i za Jej wstawiennictwem wypraszamy potrzebne łaski dla nas i dla naszych bliskich! W dni powszednie NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE  o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.15! Serdecznie zapraszam! NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI WE WTOREK O GODZ. 17.30!

 

Po Mszy św. możemy złożyć ofiary  do puszki , które będą przeznaczone na apostolską i charytatywną posługę Ojca Św.(Świętopietrze)! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać! 

W całej Polsce za tydzień 11 października br. bedziemy przeżywać XX Dzień Papieski pod hasłem "TOTUS TUUS"! Po Mszach św. można będzie złożyć do puszki ofiarę (Dzieło Nowego Tysiąclecia) na fundusz wspierający edukację dzieci i młodzieży zdolnej, pochodzącej z ubogich rodzin. Za wszelkie ofiary na ten szczytny cel składam serdeczne Bóg zapłać!

Biskup Tadeusz Lityński zaprasza diecezjan do udziału w projekcie "Pod biało-czerwoną". Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej budowy masztu z flagą narodową w każdej gminie, której mieszkańcy dołączą się do projektu. Celem jest zjednoczenie Polaków pod naszą flagą państwową i uczczenie pamięci Bohaterów Walk o Ojczyznę , a szczególnie Bohaterów Bitwy Warszawskiej w 1920 roku. 

Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów online. Zachęcamy, do poparcia naszej gminy. Głosy można oddawać pod adresem www.gov.pl/bialoczerwona do 11 listopada br.

Nauki chrzcielne – informacje wywieszone w gablocie przed wejściem do kościoła! 

Przypominamy , że w kościołach nadal obowiązuje wiernych nakaz zakrywania ust i nosa! 

Wszystkich ministrantów i kandydatów na ministrantów zapraszam na spotkanie na godz. 10.30 w sobotę !

Polecamy prasę katolicką! Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę: tygodnik Niedziela – 6 zł oraz tygodnik Gość Niedzielny – 6 zł!

Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej ! 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę Błogosławionego Tygodnia!

Zawierzam naszą Parafię Bożej Opatrzności i niech św. Antoni  wyprasza nam potrzebne łaski!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

………………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710