The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.09.27

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy XXV Niedzielę w ciągu roku liturgicznego! Po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci z klas III , które w tym roku szkolnym i katechetycznym rozpoczną przygotowanie do Sakramentu i Komunii św. Po Mszy św. do puszek możemy złożyć ofiarę na Migrantów i Uchodźców! Bóg zapłać! 

W następną niedzielę (4 października br.)będą zbierane do puszki ofiary, które będą przeznaczone na apostolską i charytatywną posługę Ojca Św.(Świętopietrze)! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać! 

 

W czwartek – 1 października br. rozpoczynamy miesiąc , w którym modlimy się modlitwą różańcową, prosimy o opiekę Matkę Bożą i za Jej wstawiennictwem wypraszamy potrzebne łaski dla nas i dla naszych bliskich! W dni powszednie NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE  o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.15! Serdecznie zapraszam! 

W tym tygodniu przypada I czwartek, piatek oraz sobota miesiąca! 

 - I  czwartek miesiąca  – przed Mszą św. od godz. 17.00 czuwanie modlitewne - różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne – możliwość spowiedzi od godz. 17.00 

- I piątek miesiąca -  spowiedź od godz. 17.00 !

Chorych naszej Parafii pragnę odwiedzić w piątek w godzinach porannych po wcześniejszym zgłoszeniu przez najbliższych, przez rodzinę ! 

 I sobota miesiąca! Na Mszy św. o godz. 18.00 – zmiana Tajemnic Żywego Różańca oraz nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP! Od godz. 17.00 możliwość spowiedzi ! 

Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam! 

Młodzież z klas VII, która pragnie rozpocząć przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na Mszę św. w następną niedzielę (4 października br.) na godz. 12.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie podczas , którego zostaną rozdane deklaracje dla kandydatów do bierzmowania i zostanie skierowane słowo do rodziców młodzieży, których również serdecznie zapraszam!

Nauki chrzcielne – informacje wywieszone w gablocie przed wejściem do kościoła! 

Przypominamy , że w kościołach nadal obowiązuje wiernych nakaz zakrywania ust i nosa! 

W najbliższą pierwszą sobotę października - 03.10.2020 - serdecznie zapraszamy do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie na ODPUST KU CZCI NMP RÓŻAŃCOWEJ I DIECEZJALNĄ PIELGRZYMKĘ RÓŻ ŻYWEGO RÓŻAŃCA ORAZ APOSTOLSTWA MARGARETKA pod hasłem: RÓŻAŃCOWA PANI NIEBA ZIEMI. 

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

godz. 10.00 Powitanie pielgrzymów (ołtarz polowy)

Różaniec – Część chwalebna (procesja ze sztandarami po dróżkach rokitniańskich)

godz. 11.15 Katecheza – „RÓŻAŃCOWA PANI NIEBA ZIEMI – DO CIEBIE SIĘ CAŁY ŚWIAT UCIEKA, PRZEZ RÓŻANIEC TWEJ POMOCY CZEKA” – ks. Zbigniew Kocoń (Moderator Wspólnot Żywego Różańca Archidiecezji Katowickiej)

12.00 SUMA ODPUSTOWA, podczas której nastąpi wręczenie odznaczeń Zasłużony dla Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej (ołtarz polowy)

ok. godz. 13.30 - Wszystkich Wiernych zapraszamy na poczęstunek przy auli po zakończeniu Mszy św.Uwaga! Bardzo prosimy by wszyscy Pielgrzymi mieli ze sobą maseczki ochronne!!!

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych rozpocznie się w Parafii św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze (Zacisze)  dnia 28 września br.(poniedziałek) o godz. 19.00 w kościele! Zainteresowanych zapraszamy!

Wszystkich ministrantów i kandydatów na ministrantów zapraszam na spotkanie na godz. 10.30! 

Zawierzam naszą Parafię Bożej Opatrzności i niech św. Antoni  wyprasza nam potrzebne łaski!

 ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

………………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710