The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.09.20

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_pierwsza_komunia_swieta.jpg

UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚW. - Dzisiaj dzieci z klas IV z naszej Parafii po raz pierwszy w pełni uczestniczą we Mszy św.! I Komunia św. dziś w naszej Parafii o godz. 10.00! Wielką wdzięczność kieruję ku Rodzicom, dziękując za trud włożony w religijne wychowanie dzieci(...) a dzieciom wypraszajmy w modlitwie wierność Panu Jezusowi do końca ich życia! 

 

Ofiary, które złożyliśmy dzisiaj  na tacę są naszą zbiórką miesięczną na potrzeby naszej świątyni! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać! 

Dzieci z klas III , które w tym roku katechetycznym rozpoczynają przygotowanie do I Komunii św. (23 maja 2021r.) zapraszam wraz z rodzicami na Mszę św. na godz. 12.00 w następną niedzielę (27 września br.). Po Mszy św. spotkanie organizacyjne  z rodzicami dzieci! 

Przypominamy , że w kościołach nadal obowiązuje wiernych nakaz zakrywania ust i nosa! 

Diecezjalna Grupa Modlitewna św. Ojca Pio zaprasza serdecznie wszystkich Czcicieli św. Stygmatyka na uroczystości odpustowe 23 września br. na godz. 18.30 do Parafii św. Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze!

Zapraszam grupę młodzieży z klas VIII , która w tamtym roku rozpoczęła przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie organizacyjne  , które odbędzie się we czwartek po Mszy św o godz. 18.00! Zapraszam młodzież na Mszę św. na godz. 18.00! 

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych rozpocznie się w Parafii św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze (Zacisze)  dnia 28 września br.(poniedziałek) o godz. 19.00 w kościele! Zainteresowanych zapraszamy!

Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Sulechowie organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w ramach Ogólnopolskiej Pielgrzymki Małżeństw i Rodzin w dniach 26-27 września. Koszt: 220 zł. od osoby. Cena zawiera przejazd autokarem, posiłki, nocleg i ubezpieczenie. Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem tel. 792 495 788. Zapraszamy małżonków, rodziny i wszystkie osoby chętne.  

Wszystkich ministrantów i kandydatów na ministrantów zapraszam na spotkanie na godz. 10.00 w sobotę! 

Polecamy prasę katolicką! Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę: tygodnik Niedziela – 6 zł oraz tygodnik Gość Niedzielny – 6 zł!

Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej ! 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę Błogosławionego Tygodnia!Dzieciom, które przystąpiły do I Komunii św. i ich Rodzicom życzymy przyjaźni z Jezusem na całe życie!       

Zawierzam naszą Parafię Bożej Opatrzności i niech św. Antoni  wyprasza nam potrzebne łaski!

 ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

………………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710 

 

PRZYGOTOWANIE DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA DLA OSÓB KTÓRE UKOŃCZYŁY 21. ROK ŻYCIA- ROZPOCZNIE SIĘ W KOŚCIELE

P.W. NAJŚWIĘTSZEGO ZBAWICIELA W ZIELONEJ GÓRZE- W PIĄTEK 25 WRZEŚNIA 2020 r. O GODZ. 19.15

Przygotowanie obejmuje łącznie 10 spotkań, a sakrament bierzmowania zostanie udzielony w zielonogórskiej Konkatedrze w grudniu 2020 r.