The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.09.13

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy XXIV Niedzielę w ciągu roku liturgicznego! Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania!

W dniu dzisiejszym po Mszy św. możemy złożyć ofiarę do puszki na utrzymanie miejsc kultu w Ziemi Świętej ! Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! 

 

W przyszłą 3 niedzielę września br. (20 września ) ofiary, które złożymy na tacę są naszą zbiórką miesięczną na potrzeby naszej świątyni! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać! 

Nauki chrzcielne – informacje wywieszone w gablocie przed wejściem do kościoła! 

W poniedziałek 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża – pół godziny przed Mszą św. nabożeństwo Drogi Krzyżowej w intencji naszej Parafii i naszych rodzin  – godz. 17.30 !

W piątek 18 września br. św. Stanisława Kostki – Patrona Młodzieży i Patrona Polski. Pamiętajmy w modlitwie o młodzieży!

“Nowe czasy..., nowe zadania” - św. Jan Paweł II ! Serdecznie zapraszam już dzisiaj Mężczyzn z naszej Parafii do udziału w Pielgrzymce Mężczyzn do Kolebki Chrześcijaństwa i Polskości w Międzyrzeczu dnia 19 września 2020 roku! 

Przypominamy , że w kościołach nadal obowiązuje wiernych nakaz zakrywania ust i nosa! 

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych rozpocznie się w Parafii św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze (Zacisze)  dnia 28 września br.(poniedziałek) o godz. 19.00 w kościele! Zainteresowanych zapraszamy!

Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Sulechowie organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w ramach Ogólnopolskiej Pielgrzymki Małżeństw i Rodzin w dniach 26-27 września. Koszt: 220 zł. od osoby. Cena zawiera przejazd autokarem, posiłki, nocleg i ubezpieczenie. Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem tel. 792 495 788. Zapraszamy małżonków, rodziny i wszystkie osoby chętne.  

BIERZMOWANIE – Dnia 16 września (środa)  br. o godz. 18.00 w Parafii Ducha Św. w Zielonej Górze młodzież z naszej Parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk J.E. Ks. Bpa Stefana Regmunta ! Prośmy o dary Ducha św.! Młodzież zapraszam na próbę we wtorek (15.09.)do kościoła Ducha Św. na godz. 18.30 ! Na próbę przychodzą tylko bierzmowani bez świadków ale w maseczkach! 

UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚW. - W przyszłą niedzielę 20 września br. o godz.10.00 odbędzie  się , przełożona z miesiąca maja, Uroczystość I Komunii św. Próby dla dzieci klas IV przed I Komunią św.  w tym tygodniu :wtorek oraz czwartek o godz. 16.00!  Spowiedź dzieci komunijnych odbędzie się w sobotę od godz. 9.00 klasami! Polecajmy w naszych modlitwach dzieci idące do I Komunii św. oraz ich rodziców! Uprzejmię proszę Parafian oto by wybrali się na Mszę o godz. 8.00, 12.00 lub 18.00!

Wszystkich ministrantów i kandydatów na ministrantów zapraszam na spotkanie na godz. 11.00 w sobotę gdyż tego dnia wcześniej odbędą się spowiedzi dzieci idących do I Komunii sw.! 

Polecamy prasę katolicką! Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę: tygodnik Niedziela – 6 zł oraz tygodnik Gość Niedzielny – 6 zł!

Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej ! 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę Błogosławionego Tygodnia!

Zawierzam naszą Parafię Bożej Opatrzności i niech św. Antoni  wyprasza nam potrzebne łaski!

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz
………………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710