The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.09.06

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

We wtorek 8 września br. - święto Narodzenia NMP . Błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam!

W sobotę 12 września odpust w sanktuarium Matki Bożej Grodowieckiej w Grodowcu z okazji święta Narodzenia Najświętszej Maryi Panny! 

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Wychowania! 

Przypominamy , że w kościołach nadal obowiązuje wiernych nakaz zakrywania ust i nosa! 

BIERZMOWANIE – Dnia 16 września (środa)  br. o godz. 18.00 w Parafii Ducha Św. w Zielonej Górze młodzież z naszej Parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk J.E. Ks. Bpa Stefana Regmunta ! Prośmy o dary Ducha św.! Młodzież zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 16.30 do naszego kościoła! Obecność obowiązkowa! 

W niedzielę 20 września br. o godz.10.00 odbędzie  się , przełożona z miesiąca maja, Uroczystość I Komunii św. Próby dla dzieci klas IV przed I Komunią św.  rozpoczynamy we wtorek (8 września br.) o godz. 16.00. Kolejna próba już w środę również o godz. 16.00 ! Następne ogłoszenia odnośnie I Komunii św. w przyszłą niedzielę ! Polecajmy w naszych modlitwach dzieci idące do I Komunii św. oraz ich rodziców! 

“Nowe czasy..., nowe zadania” - św. Jan Paweł II ! Serdecznie zapraszam już dzisiaj Mężczyzn z naszej Parafii do udziału w Pielgrzymce Mężczyzn do Kolebki Chrześcijaństwa i Polskości w Międzyrzeczu dnia 19 września 2020 roku! 

Polecamy prasę katolicką! Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę: tygodnik Niedziela – 6 zł oraz tygodnik Gość Niedzielny – 6 zł!

Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół , za troskę i służbę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej ! 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Dzieciom i młodzieży życzymy dobrego startu w Nowy Rok Szkolny i Katechetyczny. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę Błogosławionego Tygodnia!