The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.08.09

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy XIX Niedzielę w ciagu roku liturgicznego! Dzisiejsze ofiary , które złożyliśmy na tacę przeznaczone są na Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać! 

W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni! Bóg zapłać!

W związku z uwagami nadesłanymi do naszej kurii przez Państwową Inspekcję Sanitarną przypominamy , że w kościołach nadal obowiązuje wiernych nakaz zakrywania ust i nosa! 

 

Grupa Biało-Zielona przy Parafii św. Józefa w Zielonej Górze zaprasza do wspólnego pielgrzymowania:
- AUTOKAREM: 11-12 SIERNIA 2020
- ZAPISY : W PARAFII ŚW. JÓZEFA W ZIELONEJ GÓRZE
/Szczegółowe informacje na plakacie pielgrzymkowym zamieszczonym w gablocie przy wejściu do kościoła/

W sobotę 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowziecia NMP. 

Msze święte w naszym kościele o godz. 8.00 , 10.30 oraz o 12.00 ! Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam! Taca z uroczystości przeznaczona jest dla uboższych parafii na pomoc w remontach! Błogosławieństwo ziół i kwiatów ! 

W Uroczystość Wniebowzięcia NMP obchodzone są Dożynki Diecezjalne w Rokitnie. Uroczysta Msza św. odpustowa o godz.12.00  z udziałem bpa Tadeusza Lityńskiego, biskupa zielonogórsko-gorzowskiego. Przewodniczenie i homilia – bp Krzysztof Zadarko, biskup pomocniczy diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej .Obchodom diecezjalnych dożynek towarzyszy Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego. Będzie można skosztować i nabyć wiele ciekawych produktów z naszego regionu. Podczas uroczystości w bazylice obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa , a na zewnątrz zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu społecznego. 

Również tego dnia 15 sierpnia br. Biskup Diecezjalny Tadeusz Lityński ustanowi kościół rektoralny Zielonogórsko-Gorzowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gościkowie – Paradyżu - SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ WYCHOWAWCZYNI POWOŁAŃ KAPŁAŃSKICH!                                      Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Diecezjalnego o godz. 17.00! Wszystkich diecezjan zapraszamy do pielgrzymowania do nowego sanktuarium ze szczególną intencją modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz o świętość wszystkich powołanych. 

W przyszłą niedzielę 16 sierpnia przypada dzień imienin Biskupa Seniora Stefana Regmunta, Pamiętajmy o modlitwie i zyczeniach. Niech dobry Bóg darzy Go błogosławieństwem, a Maryja otacza opieką! 

Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę: tygodnik Niedziela – 6 zł oraz tygodnik Gość Niedzielny – 6 zł!      

Dziękuję Wam Drodzy  Parafianie ! Bóg zapłać

Wam za Wasze trwanie przy Chrystusie !  

Dziękuję  wszystkim, którzy składają swoje ofiary na utrzymanie naszej świątyni: wrzucając je do skarbony lub wpłacając na

 konto parafii. Bóg zapłać!

Życzę Błogosławionego Tygodnia ! Wyjeżdżającym na Wakacje życzę pięknej pogody i wspaniałych wrażeń, dobrego odpoczynku. 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzę wielu łask Bożych!

Zawierzam naszą Parafię Bożej Opatrzności i niech św. Antoni  opiekuje się nami! 

 ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

……………………………………………………………………………...

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710