The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.07.19

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W związku z uwagami nadesłanymi do naszej kurii przez Państwową Inspekcję Sanitarną przypominamy , że w kościołach nadal obowiązuje wiernych nakaz zakrywania ust i nosa. Można to czynić przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy lub kasku ochronnego. W związku z częstym naruszaniem tego obowiązku i zgłoszeniami jakie z tego powodu napływają do Sanepidu, prosimy uczestników liturgii o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele.  Osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogą nosić maseczki powinny zachowywać dystans społeczny. 

 

"Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp. informuje i przestrzega przed działalnością oszustów metodą „na wnuczka” lub „na policjanta”, przypominając, że Policja nigdy nie prosi o przekazanie gotówki i nie angażuje obywateli w akcje zatrzymania przestępców. PEŁNA TREŚĆ APELU POLICJI DOSTĘPNA JEST NA TABLICY OGŁOSZEŃ!       

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na następujące studia podyplomowe:
- Kierownictwo duchowe (w Gościkowie-Paradyżu)
- Ochrona małoletnich w Kościele katolickim (w Szczecinie)
 Informacje o studiach zamieszczone w gablocie przed wejściem do świątyni!

W sobotę 25 lipca św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych!Błogosławieństwo pojazdów mechanicznych ! Zapraszam do modlitwy!

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE 

1. Nadratowski Robert , stanu wolnego, zamieszkały, ul. Matejki w Poznaniu oraz Pawłowska Sandra, stanu wolnego, ul. Przylep-Winna w Zielonej Górze /zapowiedź 1/

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym! 

Dziękuję Wam Drodzy  Parafianie ! Bóg zapłać

Wam za Wasze trwanie przy Chrystusie ! 

Dziękuję  wszystkim, którzy składają swoje ofiary na utrzymanie naszej świątyni: wrzucając je do skarbony lub wpłacając na konto parafii. Bóg zapłać!

Życzę Błogosławionego Tygodnia ! Wyjeżdżającym na Wakacje życzę pięknej pogody i wspaniałych wrażeń, dobrego odpoczynku. Wakacje trochę w trudnym czasie , czasie epidemii – mimo wszystko życzę roztropności , odpowiedzialności a przede wszystkim pokoju Jezusa w sercach i jeszcze raz odpoczynku!

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzę wielu łask Bożych!

Zawierzam naszą Parafię Bożej Opatrzności i niech św. Antoni  opiekuje się nami! 

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

……………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710