The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.07.05

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy XIV Niedzielę w ciągu roku liturgicznego! 

Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl organizuje wakacyjny obóz biblijny dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Odkrywcy Przygód". Odbędzie się on w Szklarskiej Porębie w terminie 20-29 lipca. Obóz jest zgłoszony w Kuratorium i będzie uwzględniał wszelkie środki bezpieczeństwa w związku z pandemią. Zapisy najpóźniej do 10 lipca. Więcej szczegółów na stronie www.ubiblijnieni.pl i Facebooku "Odkrywcy".

 

"W związku z panującymi obostrzeniami Piesze Pielgrzymki naszej diecezji, nie mogą się odbyć w dotychczasowej formie. Pierwszą z nich jest pielgrzymka organizowana przez Duszpasterstwo Rolników. 2 lipca zapraszamy do Otynia, na Mszę o godz. 10.00, rozpoczynającą duchowe pielgrzymowanie. W ramach duchowej pielgrzymki odbędą się jednodniowe pielgrzymki: 4 lipca ze Wschowy do Wielenia i 11 lipca z Klenicy do Otynia. Informacje na plakatach, stronie pieszej pielgrzymki:  facebook.com/PielgrzymkaRolnikow oraz na stronach tygodników diecezjalnych".

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela – 6 zł oraz tygodnik Gość Niedzielny – 6 zł!

 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE 

1. Żurowski Bartosz , stanu wolnego, zamieszkały, ul. Przylep-8 maja w Zielonej Górze oraz Bielecka Elżbieta, stanu wolnego/zapowiedź 3/

2. Rudnik Łukasz , stanu wolnego, zamieszkały , ul. Przylep-Kosowa oraz Jargas Monika , stanu wolnego, zamieszkała, ul. Przylep- Wisniowa /zapowiedź 2/ 

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym! 

Dziękuję Wamn Drodzy  Parafianie ! Bóg zapłać

 Wam za Wasze trwanie przy Chrystusie ! 

 Dziękuję  wszystkim, którzy składają swoje ofiary na utrzymanie

 naszej świątyni: wrzucając je do skarbony lub wpłacając na

 konto parafii. Bóg zapłać!

Życzę Błogosławionego Tygodnia ! Wyjeżdżającym na Wakacje życzę pięknej pogody i wspaniałych wrażeń, dobrego odpoczynku. Wakacje trochę w trudnym czasie , czasie epidemii – mimo wszystko życzę roztropności , odpowiedzialności a przede wszystkim pokoju Jezusa w sercach i jeszcze raz odpoczynku! Dziękuje za pozdrowienia z miejsc wypoczynku – niektórym to dobrze!

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzę wielu łask Bożych!

Zawierzam naszą Parafię Bożej Opatrzności i niech św. Antoni  opiekuje się nami! 

 ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

…………………………………………………………………………………………..

 

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710