The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na studia podyplomowe

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_paradyz.jpg

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na studia podyplomowe – Kierownictwo duchowe, które będą realizowane w roku akademickim 2020/21.

Celem studiów jest przedstawienie słuchaczom zagadnień z obszaru nauk teologicznych oraz nauk pomocniczych, umożliwiających pełnienie funkcji kierownika duchowego w Kościele katolickim.

 

Studia podyplomowe kierowane są przede wszystkim do osób duchownych pełniących funkcję kierownika/ojca duchowego lub chcących podjąć tę posługę. Studia pozwalają na pogłębienie wiedzy z zakresu teologii duchowości katolickiej, chrześcijańskiej oraz niechrześcijańskiej. Program studiów umożliwia również zdobycie nowych praktycznych umiejętności i kompetencji niezbędnych w owocnym procesie kierownictwa duchowego od strony pedagogiczno-psychologicznej oraz praktycznej.

Warunkiem rekrutacji na studia będzie rejestracja w systemie, a następnie, zgodnie z etapami rekrutacji, złożenie osobiście lub listownie następujących dokumentów:

·         podania o przyjęcie na studia,

·         kwestionariusza osobowego kandydata – wydruk z systemu ERK,

·         odpisu dyplomu ukończenia studiów lub poświadczonej kserokopii dyplomu,

·         zdjęcia.    

 

O przyjęciu na studia decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zajęcia będą odbywały się w Gościkowie-Paradyżu.

Koszt – 1250 zł za semestr (2500 zł za całość studiów)

Informacje szczegółowe i rejestracja elektroniczna kandydatów na http://www.podyplomowe.usz.edu.pl/kierunek/kierownictwo-duchowe

Kapłani Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej podejmujący studia zwolnieni będą w tym czasie z zajęć odbywanych w ramach formacji stałej.

Osoba do kontaktu – ks. dr Dariusz Mazurkiewicz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

ks. kan. dr hab. prof. US Grzegorz Chojnacki

Dziekan WT US