The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.06.28

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.30 – uroczystość I Komunii św.!Módlmy się w intencji tych dzieci i ich rodziców!  

W poniedziałek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – ofiary, które złożymy na tacę (Świętopietrze) są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej! 

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca! 

 

W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca: 

- czwartek – przed Mszą św. od godz. 17.00 czuwanie modlitewne - różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne – możliwość spowiedzi od godz. 17.00 

- piątek – spowiedź od godz. 17.00 

- sobota – na Mszy św. o godz. 18.00 – zmiana Tajemnic Żywego Różańca oraz nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP!

Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam! 

Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl organizuje wakacyjny obóz biblijny dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Odkrywcy Przygód". Odbędzie się on w Szklarskiej Porębie w terminie 20-29 lipca. Obóz jest zgłoszony w Kuratorium i będzie uwzględniał wszelkie środki bezpieczeństwa w związku z pandemią. Zapisy najpóźniej do 10 lipca. Więcej szczegółów na stronie www.ubiblijnieni.pl i Facebooku "Odkrywcy".

Miesiąc czerwiec poświęcony Sercu Jezusowemu – nabożeństwa czerwcowe – dziś w niedzielę o godz. 17.30 a w dni powszednie – po Mszy św. o godz. 18.00 do wtorku włącznie!

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela – 6 zł oraz tygodnik Gość Niedzielny – 6 zł!

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE 

1. Żurowski Bartosz , stanu wolnego, zamieszkały, ul. Przylep-8 maja w Zielonej Górze oraz Bielecka Elżbieta, stanu wolnego/zapowiedź 3/

2. Rudnik Łukasz , stanu wolnego, zamieszkały , ul. Przylep-Kosowa oraz Jargas Monika , stanu wolnego, zamieszkała, ul. Przylep- Wisniowa /zapowiedź 2/ 

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym! 

 

Dziękuję Wamn Drodzy  Parafianie ! Bóg zapłać

Wam za Wasze trwanie przy Chrystusie ! 

Dziękuję  wszystkim, którzy składają swoje ofiary na utrzymanie naszej świątyni: wrzucając je do skarbony lub wpłacając na konto parafii. Bóg zapłać!

Życzę Błogosławionego Tygodnia ! Wyjeżdżającym na Wakacje życzę pięknej pogody i wspaniałych wrażeń, dobrego odpoczynku. Wakacje trochę w trudnym czasie , czasie epidemii – mimo wszystko życzę roztropności , odpowiedzialności a przede wszystkim pokoju Jezusa w sercach i jeszcze raz odpoczynku! Dziękuje za pozdrowienia z miejsc wypoczynku – niektórym to dobrze!

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzę wielu łask Bożych!

Zawierzam naszą Parafię Bożej Opatrzności i niech św. Antoni  opiekuje się nami! 

 ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

…………………………………………………………………………………………

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710