The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.06.14

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy XI Niedzielę w ciagu roku liturgicznego! Po Mszach św. - zbiórka do puszek  -  na  Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać! 

Trwamy w obchodach ku czci Matki Bożej Rokitniańskiej, patronki diecezji (14-21czerwca – Rokitno). Uczestniczymy w tych dniach pielgrzymując sercem przez modlitwę do tronu Matki Cierpliwie Słuchającej !

 

We wtorek 16 czerwca przypada rocznica święceń biskupich Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Módlmy się o opiekę Bożej Opatrzności! 

W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych! 

W przyszłą trzecią niedzielę czerwca  ofiary, które złożymy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni! Bóg zapłać! 

I Komunia św. dla dzieci z klas III odbędzie się 20 września br.! Po spotkaniu z rodzicami dzieci komunijnych w ubiegły wtorek – rodzice 5 dzieci komunijnych zadeklarowało chęć przystąpienia ich dzieci do Komunii św. w czerwcu  dnia 28 czerwca br. na Mszy św.o godz.10.30 w niedzielę ! Spotkania przygotowujące odbedą się w poniedziałek, wtorek oraz środę w naszym kościele o godz.16.30! Zapraszamy!

Trwamy w czasie epidemii-najistotniejsze dla działalności parafii normy sanitarne dotyczą kwestii: w obiektach kultu religijnego nadal obowiązuje zakrywanie ust i nosa ; także podczas trwania obrzedów liturgicznych, nie obowiązuje limit gromadzących się osób oraz dozwolone są zgromadzenia plenerowe do 150 osób! 

Miesiąc czerwiec poświęcony Sercu Jezusowemu – nabożeństwa czerwcowe – w niedzielę o godz. 17.30 a w dni powszednie – po Mszy św. o godz. 18.00! 

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela – 6 zł oraz tygodnik Gość Niedzielny – 6 zł!

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE 

1. Muzyka Dawid Michał , stanu wolnego, zamieszkały w Górzynie  oraz Kowalska Marta Izabella, stanu wolnego, zamieszkała: ul. Przylep – Sosnowa w Zielonej Górze 

2. Chrzanowski Rafał, stanu wolnego , zamieszkały Zalesie oraz Kwiatkowska Alicja, stanu wolnego, zamieszkała w Zielonej Górze 

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym! /ZAPOWIEDŹ 2 /

Dziękuję Wam Parafianie ! Bóg zapłać Wam za Wasze trwanie przy Chrystusie ! 

Dziękuję  wszystkim, którzy składają swoje ofiary na utrzymanie naszej świątyni: wrzucając je do skarbony lub wpłacając na konto parafii. Bóg zapłać!

Życzę Błogosławionego Tygodnia !

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzę wielu łask Bożych!

Zawierzam naszą Parafię Bożej Opatrzności i św. Antoniemu !                   

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

……………………………………………………………………………..

KONTO PARAFII ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO - 

Santander Bank Polska S.A. : 

84 1090 2532 0000 0001 1372 0710