The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 26 KWIETNIA 2020 R.

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.pngDzisiaj przeżywamy III Niedziele Wielkanocną!  Niech Światło Wielkanocnego Poranka rozjaśnia nasze serca i oświeca drogi życiowe w tym trudnym czasie trwającej epidemii , niech Jezus żyje i króluje w naszych Rodzinach i w naszej Parafii! Módlmy się! 

 

W przyszłą niedzielę Dobrego Pasterza dzień modlitw o powołania i poczatek ŚwiatowegoTygodnia Modlitw o Powołania! 

Msze święte wg przyjętego porządku z udziałem wiernych w liczbie do 60 osób, z pierwszeństwem uczestnictwa mających zamówioną intencję!Kancelaria parafialna na ten czas nieczynna! Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny w sprawach ważnych! 

Dzisiaj również między  13.00 – 13.30  będzie co kwadrans możliwość przyjęcia Komunii Świętej poza Mszą św; osoby.które są w stanie łaski uświęcającej i pragną przyjąć Komunię będą mieli w tym czasie taką możliwość! 

W piątek 1 maja (I piątek miesiąca) – św. Józefa Rzemieślnika – patrona ludzi pracy, rozpoczynamy nabożeństwa majowe poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny! Zapraszam na Nabożeństwa Majowe na godz. 17.30 w dni powszednie , w niedzielę na 17.15! W piątek -  spowiedź od godz. 17.00 przy zachowaniu zasad na czas epidemii ! 

Wiemy także , że w przyszłą niedzielę 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski, Głównej Patronki Polski- Diecezjalna Modlitwa za Ojczyznę w Rokitnie (obchód liturgiczny przeniesiony w tym roku

 na sobotę 2 maja!) 

W naszej Wspólnocie Parafialnej w sobotę tj. 2 maja br.  -Msze święte ku czci NMP Królowej Polski o godz. 9.00 oraz 18.00! Na Mszy św. o godz. 18.00 – zmiana Tajemnic dla Czcicieli Żywego Różańca oraz nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP!  Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam! 

W przyszłą niedzielę 3 maja rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela – 6 zł oraz tygodnik Gość Niedzielny – 6 zł!

Dziękuję Parafianom i Wszystkim ,którzy duchowo łaczyli się i łączą

w modlitwie !

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzę wielu łask Bożych. Wszystkim Parafianom raz jeszcze radości Zmartwychwstania. Z nadzieją na jak najszybsze spotkanie w naszym kosciele! 

ks. Dariusz Karpezo – Proboszcz 

Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół.
Dziękujemy wszystkim, którzy składają swoje ofiary na utrzymanie naszej świątyni: wrzucając je do skarbony lub wpłacając na konto parafii. Bóg zapłać! 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE 

1. Mięsiak Krzysztof Damian, stanu wolnego, zamieszkały ul. Bukowa w Zielonej Górze oraz Walczak Katarzyna, stanu wolnego, zamieszkała ul. Bukowa w Zielonej Górze

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym! /ZAPOWIEDŹ 1 /