The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.04.19

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy Niedziele Miłosierdzia Bożego!  Niech Światło Wielkanocnego Poranka rozjaśnia nasze serca i oświeca drogi życiowe, niech Zwycięstwo Jezusa stanie się naszym udziałem, niech Jezus żyje i króluje w naszych Rodzinach i w naszej Parafii!

 

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego w całej Polsce zachodzi konieczność podjęcia odpowiednich środków ostrożności. Zachowujemy wszystkie przepisy sanitarne i porządkowe!

Msze święte wg przyjętego porządku z udziałem wiernych w liczbie do 5 osób, z pierwszeństwem uczestnictwa mających zamówioną intencję! Prawdopodobnie od najblizszego poniedziałku w kosciołach bedzie mogła przebywać 1 osoba na 15 mkw.

Kancelaria parafialna na ten czas nieczynna! Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny w sprawach ważnych! 

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego  w godzinach 13.00 – 14.00 będzie co kwadrans mozliwość przyjęcia Komunii Świętej poza Mszą św,

Można nabyć prasę: dwutygodnik Niedziela – 10 zł z dodatkiem diecezjalnym oraz  dwutygodnik Gość Niedzielny – 6 zł bez dodatku diecezjalnego ! 

Dziękuję Parafianom i Wszystkim ,którzy duchowo łaczą się w modlitwie w swoich rodzinach !

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzę wielu łask Bożych. Wszystkim Parafianom raz jeszcze radości Zmartwychwstania. Z nadzieją na jak najszybsze spotkanie w naszym kosciele! 

ks. Dariusz Karpezo – proboszcz

PRZYJĘCIE KOMUNII ŚW. W OKRESIE WIELKANOCNYM 

Przypominam, że na wypełnienie przykazania kościelnego dotyczącego przyjęcia Komunii Świętej w okresie wielkanocnym jest czas do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej (7 czerwca 2020 roku). Dlatego proszę, aby wziąść  pod uwagę możliwości parafii oraz zdrowie szafarzy sakramentu pokuty i roztropnie zaplanować przystępowanie do spowiedzi i jeśli to możliwe przystąpić  do niej w czasie późniejszym.

Korzystajmy z daru odpustów. Stolica Apostolska wiernym dotkniętym chorobą zakaźną spowodowaną koronawirusem, a także pracownikom służby zdrowia, członkom rodzin i wszystkim tym, którzy w jakimkolwiek charakterze, także poprzez modlitwę, opiekują się nimi, udziela daru specjalnych odpustów