The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.03.22

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu  w ciągu roku liturgicznego! W związku z ogłoszeniem w całej Polsce stanu zagrożenia epidemicznego zachodzi konieczność podjęcia odpowiednich środków ostrożności. Jeszcze raz zachęcam wszystkich wiernych do przestrzegania zaleceń wydawanych w tej materii przez władze publiczne. 

 

Zachęcam Wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy o ustanie epidemii oraz do wzajemnej troski o krewnych i sąsiadów ! We wszystkich Parafiach kapłani i osoby konsekrowane o godz.20.30 podejmują modlitwę różańcową w kościołach  bez udziału wiernych, ale w łącznosci z nimi! 

W naszej Parafii nadal odprawiane bedą Msze święte wg przyjętego porządku ; wiemy , że zgromadzenia wiernych nie moga jednak przekraczać liczby 50 osób! Kancelaria parafialna na ten czas nieczynna! Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny w sprawach ważnych! 

W niedzielę w godzinach 13.15 – 13.45 będzie co kwadrans mozliwość przyjęcia Komunii Świętej poza Mszą św, osoby.które są w stanie łaski uswięcającej i pragną przyjąć Komunię będą mieli w tym czasie taką możliwość! 

Rekolekcje Wielkopostne dla naszej Parafii  zostały odwołane! Ze względu na odwołanie parafialnych rekolekcji wielkopostnych zapraszamy na Diecezjalne Rekolekcje Wielkopostne w dniach 30 marca – 1 kwietnia br. o godz.19.00. Rekolekcje wygłoszą : ks. Grzegorz Cyran, ks. Robert Patro , ks. Waldemar Kostrzewski !

O możliwości skorzystania z Sakramentu Spowiedzi przed Świętami Wielkanocnymi poinformuje w późniejszym czasie. 

Ofiary na kwiaty  do Bożego Grobu można składać do puszki pod chórem! Bóg zapłać! 

Rozprowadzane są świece Paschaliki na stół wielkanocny. Ofiara za świecę to   15 zł ! 

W zbliżającym się okresie wielkopostnym składamy jałmużną postną – ofiary za udzielone dyspenzy w ciągu roku! 

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela  , Gość Niedzielny !

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom za wspólną liturgię!

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE 

1.  Biernacki Kamil, stanu wolnego, zamieszkały ul. Zachodnia  w Świebodzinie oraz Gawluk Alina, stanu wolnego , zamieszkała, ul. Przylep-Solidarności  w Zielonej Górze

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym!/ZAPOWIEDŹ NR 1/