The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.03.08

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu  w ciągu roku liturgicznego! W następną niedzielę na Mszę św. na godz.12.00 zapraszamy dzieci z klas III , które przygotowują się do I Komunii św.!Po Mszy świętej spotkanie z rodzicami! 

W dniu dzisiejszym po Mszy świętej można złożyć ofiarę  do puszek na cele misyjne Dzieł Pomocy "Ad Gentes"! 

 

W następną trzecią niedzielę miesiąca ofiary,które złożymy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni! Bóg zapłać! 

Rekolekcje Wielkopostne dla naszej Parafii rozpoczną się w V Niedzielę Wielkiego Postu tj. 29 marca br. Naszym Przewodnikiem duchowym na ten święty czas będzie ks. Tomasz Sałatka – Ks. Proboszcz z Zaboru! 

Rekolekcje szkolne dla dzieci i młodzieży odbędą się w III tygodniu Wielkiego Postu (18-20 marca 2020 roku – śr- pt) ! Rekolekcjonistą będzie ks. Dariusz Wytrykowski z Parafii św. Alberta w Zielonej Górze! Plan rekolekcji został wywieszony w gablocie przy kościele!

Młodzież z Grupy Starszej przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkanie formacyjne w poniedziałek po Mszy św. wieczornej około godz. 18.30! Obecność obowiązkowa! 

Grupa Młodsza przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania ma swoje spotkanie we czwartek po Mszy św. wieczornej około godz. 18.30! 

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej – o godz. 17.00 dla dzieci, młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania a około godz. 18.30 po Mszy św. dla dorosłych!

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym! Ofiary na kwiaty  do Bożego Grobu można składać do puszki pod chórem! Bóg zapłać! 

W dniach od 13 do 15 marca odbedą się rekolekcje z cyklu "Gdzie jesteś?" dla młodzieży męskiej od 14 roku życia! Koszt : 50 zł! Zgłoszenia do 9 marca na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ...Rekolekcje odbędą się ponadto w terminach: 24 –26 .04  oraz 22-24 .05 .2020 r. 

Od tej niedzieli – II Niedzieli Wielkiego Postu – 8 marca br. - rozprowadzane są świece Paschaliki na stół wielkanocny. Ofiara za świecę to 15 zł ! 

XVIII ogólnopolska zbiórka żywności "TAK POMAGAM" odbędzie się w dniach 20-21 marca br. (piątek, sobota) w Sklepie Biedronka przy al. Zjednoczenia w Zielonej Górze. W niedzielę 22 marca br. kosz na żywność zostanie wystawiony w naszym kościele! 

Pragnę serdecznie podziękować za ofiary składane na rzecz naszego Seminarium Duchownego w Gościkowie-Paradyżu! Bóg zapłać! 

W zbliżającym się okresie wielkopostnym składamy jałmużną postną – ofiary za udzielone dyspenzy w ciągu roku! 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE 

1.  Waszkiewicz Michał , stanu wolnego, zamieszkały ul. Krótka 1  w Kolsku oraz Berczuk Justyna Marta, stanu wolnego , zamieszkała, ul. Przylep-Solidarności 6a/212 w Zielonej Górze

2. Kolendo Piotr , stanu wolnego , zamieszkały w miejscowości Mociesze na Podlasiu oraz Okoniewska Anna Łucja , stanu wolnego, zamieszkała w Zielonej Górze , ul. Przylep-Polna 

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym!/ZAPOWIEDŹ NR 2 /