The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2020.03.01

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu  w ciągu roku liturgicznego! 

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele misyjne Dzieł Pomocy "Ad Gentes"! 

Rekolekcje Wielkopostne dla naszej Parafii rozpoczną się w V Niedzielę Wielkiego Postu tj. 29 marca br. Naszym Przewodnikiem duchowym na ten święty czas będzie ks. Tomasz Sałatka – Ks. Proboszcz z Zaboru! 

 

Rekolekcje szkolne dla dzieci i młodzieży odbędą się w III tygodniu Wielkiego Postu (18-20 marca 2020 roku – śr- pt) ! Rekolekcjonistą będzie ks. Dariusz Wytrykowski z Parafii św. Alberta w Zielonej Górze! 

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca! W czwartek przed Mszą św. od godz. 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne ! Zapraszamy do wspólnej modlitwy! 

W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca! Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00! Serdecznie zapraszam! W sobotę 7 marca br. po Mszy św. o godz. 18.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca i Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi! 

Naszych chorych odwiedzę w piątek od godzin porannych ! 

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej – o godz. 17.00 dla dzieci, młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania a około godz. 18.30 po Mszy św. dla dorosłych!

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym! Ofiary na kwiaty  do Bożego Grobu można składać do puszki pod chórem! Bóg zapłać! 

Pragnę serdecznie podziękować za ofiary składane na rzecz naszego Seminarium Duchownego w Gościkowie-Paradyżu! Bóg zapłać! 

W zbliżającym się okresie wielkopostnym składamy jałmużną postną – ofiary za udzielone dyspenzy w ciągu roku! 

Serdecznie zapraszamy małżeństwa niesakramentalne do przeżycia rekolekcji wielkopostnych w Głogowie w terminie 3-5 kwietnia br. Rekolekcje te przeznaczone są dla małżeństw, niezależnie od wieku, światopoglądu, wyznania, stażu małżeńskiego oraz skali trudności z jakimi borykają się małżonkowie. Koszt pobytu to 180 zł od osoby (zakwaterowanie i posiłki). Miejsce rekolekcji : DOM „Uzdrowienia Chorych” pl. kolegiacki 10 67-200 Głogów. Zgłoszenia przyjmuje i bliższych informacji udziela: Ks. Rafał Zendran - Pl. Kolegiacki 10, 67-200 Głogów tel. 722 322 122 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE 

1.  Waszkiewicz Michał , stanu wolnego, zamieszkały ul. Krótka 1  w Kolsku oraz Berczuk Justyna Marta, stanu wolnego , zamieszkała, ul. Przylep-Solidarności 6a/212 w Zielonej Górze  

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. Osobom – proszę by w sumieniu zgłosił je w Biurze Parafialnym!/ZAPOWIEDŹ NR 1/