The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2019.11.17

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Przeżywamy 33 Niedzielę  w ciągu roku liturgicznego! Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych! 

Serdecznie zapraszamy Wszystkich na koncert zespołu ze Śląska z Opola Kupskie Echo w dniu dzisiejszym na godz. 16.30 do naszego kościoła !

Dzisiejsze ofiary, które złożylismy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni! Bóg zapłać!

 

W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata- ostatnia niedziela roku liturgicznego. 

W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – Święto Patronalne Zielonogórsko-Gorzowskiego Seminarium Duchownego w Gościkowie-Paradyżu. Taca z tej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu! Bóg zapłać za wszelkie ofiary! 

Kurs Przedmałżeński rozpoczął się w Parafii św. Alberta w Zielonej Górze 15 listopada o godz. 19.30 w kościele. Czas trwania 15,16,17 oraz 22,23,24 listopada br. ! Zaintersesowanych serdecznie zapraszamy! 

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii. 

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Dnia 7 grudnia br. w Grodowcu odbędzie się Adwentowy Wieczór Młodych pod hasłem "Eucharystia daje życie". Bedzie to czas spotkania i modlitewnego czuwania młodzieży naszej diecezji przed świętami Bożego Narodzenia. Wyjazd z Parafii św. Józefa w Zielonej Górze. Koszt to 35 zł od osoby!

PLAN ADWENTOWEGO WIECZORU MŁODYCH: 

18.00 – Eucharystia 

19.00 – Agapa 

19.45 – Katecheza i świadectwo 

20.15 – Adoracja Najświetszego Sakramentu i Apel Jasnogórski

Wszystkich ministrantów naszej Parafii oraz tych , którzy pragną wstąpić w szeregi ministrantów zapraszam na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 do naszego kościoła! 

Za wszelką życzliwość okazywaną parafii składam serdeczne Bóg zapłać!

Serdeczne podziękowanie za upiększanie naszego kościoła przez kompozycję kwiatową od dłuższego czasu - kieruję do Pani Kazimiery Popek oraz Marzeny Król ! Bóg zapłać! 

Dziękuję za przygotowanie kościoła Pani Elżbiecie na niedzielną Eucharystię ! Bóg zapłać!

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny !Zachęcamy do lektury!