The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2019.10.06

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Po Mszach  św. akcja na rzecz  HOSPICJUM – "POLA NADZIEI"!

Dzisiaj na Mszy św.   o godz. 12.00 dzieci z klas III będą miały poświęcone i rozdane różańce! Po Mszy spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych! 

Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 17.15 ! Zapraszamy ! Dzieci zapraszam we wtorek i czwartek! 

W całej Polsce za tydzień 13 października będziemy przeżywać XIX Dzień Papieski pod hasłem "Wstańcie,  Chodźmy"! Po Mszach św. można będzie złożyć do puszki (Dzieło Nowego Tysiąclecia) na fundusz wspierający edukację dzieci i młodzieży zdolnej, pochodzącej z ubogich rodzin. Za wszelkie ofiary na ten szczytny cel składam serdeczne Bóg zapłać! 

GRUPA MŁODSZA  - Młodzież z klas VII , która rozpocznie  przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania i złożyła deklaracje  zapraszam w poniedziałek na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 17.30, potem na Mszę św. i spotkanie formacyjne po Mszy św.! 

GRUPA STARSZA - Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania (grupa starsza ) zapraszam we czwartek na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 17.30, potem na Mszę św. i spotkanie formacyjne po Mszy św.! 

W dniach od 7.10 – 18.10.2019 roku w parafii św. Józefa odbędzie się KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI  Rozpoczęcie kursu 7 października o godz. 19.00 w Kosciele! 

Zapraszamy wszystkich chętnych na Pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę w dniach od 11-12 października br. (piątek oraz sobota) ! Koszt pielgrzymki to 130 zł ! Wyjazd sprzed kościoła w Przylepie o godz. 6.00! 

Seminarium Duchowne w Paradyżu zaprasza młodzież męską od 14 roku życia na spotkania zatytułowane : Gdzie jesteś? Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniach od 18 do 20 października! Informacja :  www. paradisus.pl  Zgłoszenia : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   Koszt : 50 zł 

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii. 

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00!

Wszystkich ministrantów naszej Parafii oraz tych , którzy pragną wstąpić w szeregi ministrantów zapraszam na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 do naszego kościoła! 

Przy wyjściu z kościoła przy prasie katolickiej zostały wyłożone karty wypominkowe za naszych zmarłych, można zabrać je do domu! Małymi krokami zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych! Zachęcamy wszystkich wiernych naszej Parafii i nie tylko – do duchowego przygotowania i porządkowania cmentarzy! 

Za wszelką życzliwość okazywaną parafii składam serdeczne Bóg zapłać!

Serdeczne podziękowanie za upiększanie naszego kościoła przez kompozycję kwiatową od dłuższego czasu - kieruję do Pani Kazimiery Popek oraz Marzeny Król ! Bóg zapłać! 

Dziękuję za przygotowanie kościoła Pani Elżbiecie na niedzielną Eucharystię ! Bóg zapłać!

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny !Zachęcamy do lektury! Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom  za wspólną liturgię!