The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2019.09.15

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Przeżywamy 24  Niedzielę  w ciągu roku liturgicznego! Po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci z klas III  , które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św.! 

Dzisiejsze ofiary, które złozyliśmy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby wykończenia naszej świątyni! 

Przypominamy , że zgodnie z nowym Programem Chrzcielnym w naszej Diecezji rodziców i chrzestnych obowiązują 4 nauki. W naszej Parafii te 4 nauki są rozłożone na 2 spotkania w ciągu 2 miesięcy. Spotkania odbywają się w 2 i 4 piątki miesiąca! Nauki chrzcielne rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00 w naszym kościele w Przylepie-Zielonej Górze, a po niej spotkanie w salce na plebanii. 

 

Chrzty odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12.00! 

W środę 18 września św. Stanisława Kostki  - Patrona Młodzieży Patrona Polski! Pamiętajmy w naszych modlitwach o młodzieży! 

W sobotę 21 września  - Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu! 

Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Sulechowie organizuje pielgrzymkę dla małżeństw na Jasną Górę w ramach XXXV Ogólnopolskiej Pielgrzymki Małżeństw i Rodzin w dniach 21-22 września 2019r. Wyjazd z Sulechowa 21 września o godz. 6.30. Koszt 180 zł (przejazd autokarem, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie). Zapisy w parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Sulechowie lub pod nr telefonu :792495788

W przyszłą niedzielę 22 września odbędzie się 27. Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli, Wychowawców i Pracowników Oświaty do Rokitna! W programie Droga Krzyżowa, wykład z poczęstunkiem, Eucharystia i zawierzenie Pracowników Oświaty Matce Bożej Rokitniańskiej ! 

W przyszłą niedzielę 22 września  po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie  dla młodzieży z klas VII  pragnącej rozpocząć  przygotowania do Sakramentu Bierzmowania w naszej Parafii! Zapraszam oczywiście rodziców ! 

Wszystkich ministrantów naszej Parafii oraz tych , którzy pragną wstąpić w szeregi ministrantów zapraszam na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 do naszego kościoła! 

Zapraszamy wszystkich Parafian i nie tylko na ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA W SOBOTĘ 21 WRZEŚNIA NA GODZ. 14.00 DO NASZEGO PARKU W PRZYLEPIE! 

Serdeczne podziękowanie za upiększanie naszego kościoła przez kompozycję kwiatową od dłuższego czasu - kieruję do Pani Kazimiery Popek oraz Marzeny Król ! Bóg zapłać!