The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2019.03.31

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu

Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii rozpoczniemy w przyszłą niedzielę V Niedzielę Wielkiego Postu! Rekolekcjom będzie przewodniczył ks. Dariusz Wytrykowski  z Zielonej Góry! Nauki rekolekcyjne na wszystkich niedzielnych Mszach św. oraz w przyszły poniedziałek i wtorek na Mszach o godz. 9.00 i 18.00! Spowiedź we wtorek – 9 kwietnia  od 8.00 – 9.00 oraz od 16.30 – 18.00! Trwajmy na modlitwie w intencji naszych ćwiczeń duchowych oraz w intencji Ojca Rekolekcjonisty! Już dzisiaj zachęcam do udziału w rekolekcjach i do przystąpienia do Sakramentu Pokuty! 

Rekolekcje szkolne dla dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum rozpoczną się  po Rekolekcjach Parafialnych w dniach od 10 – 12 kwietnia 2019 roku! (śr, czw oraz pt) 

 

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej – o godz. 17.00 dla dzieci , młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania a około godz. 18.30 po Mszy św. dla dorosłych! 

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca! 

W czwartek przed Mszą od godz. 17.00 – czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne! 

W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP i zmiana Tajemnic Różańcowych dla Czcicieli Żywego Różańca! 

INTENCJA NA MIESIĄC KWIECIEŃ : Za lekarzy i personel organizacji humanitarnych, przebywających na obszarach objętych wojną, którzy ryzykują własne życie, by ratować życie innych 

CHORYCH NASZEJ PARAFII ODWIEDZĘ W PIĄTEK W GODZINACH PORANNYCH! MOŻLIWOŚĆ ZGŁASZANIA CHORYCH NIE OBJĘTYCH MIESIĘCZNYMI ODWIEDZINAMI! ZGŁASZAĆ MOŻNA W ZAKRYSTII ! MOŻLIWOŚĆ SPOWIEDZI PRZED ŚWIĘTAMI WIELKANOCNYMI I PRZYJĘCIA KOMUNII ŚW.! 

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym! Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki pod chórem! Bóg zapłać! 

Zbiórka żywności Caritas po raz XVI odbyła  się w dniach 29 – 30 marca 2019 roku(piątek i sobota). Parafialny  Zespół Caritas przy naszej parafii zbierał żywność w Sklepie Biedronka przy al. Zjednoczenia 106 ! Dzisiaj w niedzielę 31 marca kosz na żywność został wystawiony w naszym kościele! 

Przy wyjściu z koscioła są rozprowadzane świece na stół wielkanocny. Ofiara za świecę to 15 zł ! 

MŁODZIEŻ PRZYGOTOWUJĄCA SIĘ DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA – GRUPA STARSZA – SPOTKANIE

WE CZWARTEK O GODZ. 19.00 ! OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!