The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2018.10.07

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

     

Dzisiaj przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą w ciagu roku liturgicznego ! 

Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30 , w niedzielę o godz. 17.15 ! Zapraszamy ! Dzieci zapraszam we wtorek i czwartek! 

 

W całej Polsce za tydzień 14 października będziemy przeżywać XVIII Dzień Papieski pod hasłem "Promieniowanie Ojcostwa"! Po Mszach św. mozna będzie złożyć do puszki (Dzieło Nowego Tysiąclecia) na fundusz wspierający edukację dzieci i młodzieży zdolnej, pochodzącej z ubogich rodzin. Za wszelkie ofiary na ten szczytny cel składam serdeczne Bóg zapłać! Na Mszy św. o godz. 12.00 odbedzie się montaż słowno-muzyczny poswięcony Dniu Papieskiemu przygotowany przez Panie Katechetki Beatę , Martę wraz z dziećmi z naszej szkoły! Serdecznie zapraszam! 

W niedzielę przypada Dzień Edukacji – bedziemy również modlić się w intencji wszystkich Pracowników Oświaty! Składam najserdeczniejsze życzenia wytrwałości i darów Ducha Świętego w trudzie zmagań edukacyjnych

Młodzież z grupy młodszej przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania z klas VII zapraszam na spotkanie w poniedziałek na godz. 18.00 – Msza św. a po Mszy na spotkanie organizacyjne w kosciele! Zapraszam na nabożeństwo rózańcowe na godz. 17.30! 

Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania (grupa starsza) zapraszam we czwartek na Nabożeństwo Różańcowe na godz. 17.30 , potem na Mszę św. i spotkanie formacyjne po Mszy św.! 

"Już dziś chcę zamieszkać w twoim domu" – to hasło Rekolekcji dla Małżeństw , które odbędą się w dniach od 26-28 października br. w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu ! Rekolekcje poprowadzi ks. Zbigniew Tartak ! Pomocą w tych rekolekcjach jest terapeuta rodziny : Justyna Wojtaszewska oraz Zespół Ewangelizacyjny Syjon! Chętnych serdecznie zapraszamy ! Plan tych rekolekcji został wywieszony w gablocie przy wejściu do naszej świątyni! 

 Przy wyjściu z kościoła przy prasie katolickiej zostały wyłożone karty wypominkowe za naszych zmarłych, można zabrać je do domu! Małymi krokami zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych! Zachęcamy wszystkich wiernych naszej Parafii i nie tylko do duchowego przygotowania i porządkowania cmentarzy! 

Oaza Dzieci Bozych – piątek godz. 16.30 

Schola – piątek godz. 19.00 

Wszystkich ministrantów naszej Parafii oraz tych , którzy pragną wstąpić w szeregi ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 do naszego kościoła!