The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2018.09.30

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy XXVI Niedzielę Zwykłą w ciagu roku liturgicznego ! Na Mszy św. o godz. 12.00  dzieci z klas III – komunijne będą miały poświęcone i rozdane różańce!/

W poniedziałek nastaje miesiąc Październik – miesiąc wktórym modlimy się modlitwą różańcową, prosimy o opiekę Matkę Bożą Maryję i za Jej wstawiennictwem wypraszamy potrzebne łaski dla nas i dla naszych bliskich! Od jutra tj. od poniedziałku rozpoczynamy Nabożeństwa Rózańcowe, będziemy modlić się w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.15! Serdecznie zapraszamy ! NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE DLA DZIECI WE WTOREK I CZWARTEK! 

 

W Rokitnie od 12 do 14 października br. odbędą się rekolekcje dla małżeństw, tzw. DIALOG WE DWOJE. Jest to cykl spotakań konferencyjno-warsztatowych prowadzonych przez pary małżeńskie i kapłana na temat dobrej komunikacji. Jest to nieoceniona pomoc dla pragnących wzmocnić więźi małżeńskie. Informacja i zgłoszenia pod nr tel. 505 148 541! 

"Już dziś chcę zamieszkać w twoim domu" – to hasło Rekolekcji dla Małżeństw , które odbędą się w dniach od 26-28 października br. w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu ! Rekolekcje poprowadzi ks. Zbigniew Tartak ! Pomocą w tych rekolekcjach jest terapeuta rodziny : Justyna Wojtaszewska oraz Zespół Ewangelizacyjny Syjon! Chętnych serdecznie zapraszamy ! Plan tych rekolekcji został wywieszony w gablocie przy wejściu do naszej świątyni! 

W tym tygodniu I czwartek , piątek i sobota miesiąca! Pamiętajmy o skorzystaniu z Sakramentu Spowiedzi! W czwartek przed Mszą sw. od godz. 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne! Do wspólnej modlitwy zapraszamy! 

Chorych odwiedzę w piątek w godzinach porannych! 

W sobotę Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP i zmiana Tajemnic dla Czcicieli Żywego Różańca! 

Oaza Dzieci Bozych – piątek godz. 16.30 ! 

Schola – piątek godz. 19.00 ! Zapraszamy chętne dzieci i młodzież zarówno do Oazy Dzieci Bożych jak i do scholi ! 

Wszystkich ministrantów naszej Parafii oraz tych , którzy pragną wstąpić w szeregi ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 do naszego kościoła!