The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2018.09.16

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy XXIV Niedzielę Zwykłą w ciagu roku liturgicznego ! Po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla młodzieży z klas VII pragnącej przystąpić do Sakramentu Bierzmowania oraz dla ich rodziców! 

W przyszłą niedzielę 23 września na Mszę św. na godz. 12.00 zapraszam dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii sw. wraz z rodzicami ! Po Mszy św. odbędzie się spotkanie z rodzicami!

 

Dzisiejsze ofiary, które złożyliśmy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na cele wykończenia naszej świątyni! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać! 

W Roku Jubileuszowym św. Ojca Pio; w 100-lecie otrzymania stygmatów i 50 – lecie jego śmierci. Zapraszamy wszystkich Czcicieli Stgmatyka na wieczór dziękczynienia – NIEDZIELA  - 23 września 2018 roku godz. 18.30 (Zielona Góra – Parafia pw. św. Alberta Chmielowskiego) – szczegóły na plakacie. 

W Rokitnie od 12 do 14 października br. odbędą się rekolekcje dla małżeństw, tzw. DIALOG WE DWOJE. Jest to cykl spotakań konferencyjno-warsztatowych prowadzonych przez pary małżeńskie i kapłana na temat dobrej komunikacji. Jest to nieoceniona pomoc dla pragnących wzmocnić więźi małżeńskie. Informacja i zgłoszenia pod nr tel. 505 148 541! 

Wszystkich ministrantów naszej Parafii oraz tych , którzy pragną wstąpić w szeregi ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 do naszego kościoła! 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE 

Wybieracki Michał , stanu wolnego, zamieszkały w Płotach i Walczak Marita,stanu wolnego , zamieszkała w Zielonej Górze

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku w/w osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym /ZAPOWIEDŹ 3/