The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2018.09.02

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

 

Dzisiaj przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą w ciagu roku liturgicznego !

Już niebawem rozpocznie się nowy rok szkolny i katechetyczny na który z utęsknieniem i niecierpliwością czekają dzieci i młodzież naszej Parafii! Msza św. na rozpoczecie roku szkolnego i katechetycznego odbędzie się w poniedziałek tj. 3 września o godz. 10.00! Serdecznie zapraszamy dzieci z przedszkola, dzieci ze szkoły podstawowej, młodzież oraz rodziców , nauczycieli, katechetów oraz pracowników szkoły do wspólnej modlitwy na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego! /BŁOGOSŁAWIEŃSTWO PRZYBORÓW SZKOLNYCH/

 

W tym tygodniu I czwartek , piątek miesiąca! Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty! 

W czwartek przed Mszą św. od godz. 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne! 

Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania z klas VIII oraz z klas III Gimnazjum zapraszam na Mszę św. we czwartek na godz.18.00 a po Mszy św. na I spotkanie formacyjne w drugim roku przygotowania do Sakramentu Bierzmowania ! Obecność obowiązkowa! 

W sobotę 8 września przżywamy święto Narodzenia NMP – Błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion! 

 

Wszystkich ministrantów naszej Parafii oraz tych , którzy pragną wstąpić w szeregi ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 do naszego kościoła! 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE 

 

Wybieracki Michał , stanu wolnego, zamieszkały w Płotach i Walczak Marita,stanu wolnego , zamieszkała w Zielonej Górze

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku w/w osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym /ZAPOWIEDŹ 1/