The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2018.08.12

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

 

⦁Dzisiaj przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą w ciagu roku liturgicznego !

⦁Dzisiaj na Jasną Górę wchodzi Piesza Pielgrzymka naszej Diecezji ! Dziękujemy Bogu za pielgrzymów i tych, którzy ich wspierali oraz prowadzili w drodze zawierzenia się Bogu przez Maryję! 

 

Dzisiejsze ofiary, które złożyliśmy na tacę są przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze! Serdeczne Bóg zapłać! 

W środę przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP! Msze św. w naszym kosciele według porządku niedzielnego – godz. 8.00, 10.30, 12.00 oraz 18.00! Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy! Błogosławieństwo ziół i kwiatów! Taca z tej uroczystości przeznaczona jest dla uboższych parafii na pomoc w remontach!

 W czwartek 16 sierpnia przypada dzień imienin Biskupa Seniora Stefana Regmunta. Pamietajmy o modlitwie i życzeniach. Niech dobry Bóg darzy Go błogosławieństwem, a Maryja otacza matczyną opieką! 

Przypominamy o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św.! 

W następną niedzielę ofiary, które złożymy na tacę są naszą zbiórką miesięczną na potrzeby naszej świątyni! Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! Wyjeżdżającym na Wakacje życzymy pięknej pogody i wspaniałych wrażeń, dobrego odpoczynku. Przypominamy o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św.!