Ogłoszenia parafialne 2018.07.08

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.pngDzisiaj przeżywamy XIV  Niedzielę Zwykłą w ciagu roku liturgicznego !

Kancelaria Parafialna czynna będzie po Mszy świętej wieczornej w dni powszednie! Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii po Mszy św. !

W środę 11 lipca święto św. Benedykta – Patrona Europy. Módlmy sie za nasz kontynent.

W przyszłą niedzielę 15 lipca wyrusza Pielgrzymka Rowerowa z Sulęcina na Jasną Górę!

Wyjeżdżającym na Wakacje życzymy pięknej pogody i wspaniałych wrażeń, dobrego odpoczynku. Przypominamy o trosce rodziców i opiekunów, by dzieci i młodzież w czasie wakacyjnego wypoczynku mogła korzystać z niedzielnej Mszy św.!