Ogłoszenia parafialne 2018.05.13

Dzisiaj przeżywamy VII Niedzielę Wielkanocną- Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego!

Trwa Nowenna do Ducha Świętego . W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego!

Zapraszam na Nabożeństwa Majowe – poświęcone czci Najświętszej Maryi Panny na godz. 17.30 w dni powszednie , w niedzielę na godz. 17.15 !

Próby dzieci przed I Komunią św. w poniedziałek , wtorek, czwartek i piątek o godz. 16.30 ! Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii w przyszłą niedzielę 20 maja o godz. 10.00  !

Spowiedź dla dzieci I -szo komunijnych i ich rodziców w sobotę od godz. 9.00!

W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszego kościoła! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielną liturgię Parafianom – Rodzicom Dzieci Komunijnych ! Na następną niedzielę zapraszam -  rodziców dzieci komunijnych do dekoracji,  do posprzątania i troski o Kościół.