The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2018.04.22

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy IVNiedzielę Wielkanocną ! Niedziela Dobrego Pasterza! Modlimy się o powołania! 

W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii św. ! Po Mszy św. spotkanie z rodzicami ! 

 

Grupę młodzieży (VII SP oraz II GIM) , która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na spotkanie formacyjne w poniedziałek po Mszy św. około godz. 18.30 ! 

Rodzina dzisiaj boryka się z wieloma trudnościami, na które niekiedy nie znajduje rozwiązań. Częste rozwody w naszym województwie są tego przykładem. Ruch Światło-Zycie naszej diecezji pragnie wyjść do małżeństw i rodzin z propozycją ugruntowywania życia z Jezusem. Wiele świadectw małżonków dowodzi temu, że tajemnica szczęścia leży w zapraszaniu Boga do swego życia. W Lubuskim Nazarecie w Kęszycy Leśnej w dniach 29 czerwca- 5 lipca br. odbędzie się Oaza Ewangelizacji dla małżeństw. Szczegółowe informacje na plakacie. Serdecznie zapraszamy! 

Trwa przygotowanie Parafii do Pierwszej Spowiedzi i Pierwszej Komunii św. dzieci oraz rocznicy tych dwóch sakramentów – modlimy się w intencji dzieci i ich rodzin. Pragnę przypomnieć o terminie komunii św. - 20 maja br., natomiast rocznica I Komunii św. dla dzieci z klas IV – 27 maja br.! 

W poniedziałek  uroczystość św. Wojciecha Bpa i Męczennika – głównego Patrona Polski! 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE : 

1. Saluter Gracjan, stanu wolnego, zamieszkały, ul. Przylep – Szybowcowa 9, Zielona Góra i Jarosz Patrycja, stanu wolnego, zamieszkała we Wierzbnicy 15

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemozliwiające zawarcie sakramentalnego związku w/w osobom , proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym /ZAPOWIEDŹ 3/