The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2018.04.15

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną ! W dniu wczorajszym rozpoczęła się w naszej Wspólnocie Parafialnej wizytacja kanoniczna połączona z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii przez Jego Ekscelencję ks. Bpa Pawła Sochę ! W dniu dzisiejszym ks. Biskup jest z nami, trwa na modlitwie i głosi Słowo Boże! Radujemy się obecnością Naszego Pasterza w naszej Parafii. Niech Bóg Miłosierny mu błogosławi w Jego posłudze kapłańskiej! 

 

Rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Zachęcić by z okazji wydarzeń religijnych obdarowywać dzieci i młodzież księgą Pisma Świętego! 

W czwartek przypada XIII rocznica wyboru Ojca Świętego Benedykta XVI. Dziękujemy w modlitwie za miniony pontyfikat (19.04.2015 – 28.02.2013 ). 

W przyszłą niedzielęDobrego Pasterza dzień modlitw o powołania i początek Swiatowego Tygodnia Modlitw o Powołania. 

Trwa przygotowanie Parafii do Pierwszej Spowiedzi i Pierwszej Komunii św. dzieci oraz rocznicy tych dwóch sakramentów – modlimy się w intencji dzieci i ich rodzin. Pragnę przypomnieć o terminie komunii św. - 20 maja br., natomiast rocznica I Komunii św. dla dzieci z klas IV – 27 maja br.! 

 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE : 

1. Saluter Gracjan, stanu wolnego, zamieszkały, ul. Przylep – Szybowcowa 9, Zielona Góra i Jarosz Patrycja, stanu wolnego, zamieszkała we Wierzbnicy 15

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku w/w osobom , proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym /ZAPOWIEDŹ 1/