The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2018.04.08

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy Niedziele Miłosierdzia Bożego – Święto Caritas. Po Mszy św. można złożyć ofiarę do puszki na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!  Niech to będzie wyraz naszej solidarności z potrzebującymi! 

W dniu dzisiejszym zapraszamy na godz. 15.00  do naszego kościoła na Koronkę do Miłosierdzia Bożego! 

W poniedziałek Zwiastowanie Pańskie – uroczystość – Dzień Świętości Życia. 

 

W sobotę 14 kwietnia rozpocznie się wizytacja kanoniczna naszej Parafii Mszą św. o godz. 17.00  połączona z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania młodzieży   naszej Parafii . Zapraszamy wszystkich Parafian. Plan wizytacji  został wywieszony w gablocie przy wejściu do naszej świątyni! Ks. Biskup Paweł Socha będzie z nami trwał na modlitwie podczas niedzielnych Mszy św. i bedzie głosił nam Słowo Boże! Radujemy się obecnością Naszego Pasterza w naszej Wspólnocie Parafialnej! Niech Bóg mu błogosławi w Jego Posłudze Kapłańskiej! 

Młodzież , która przyjmie właśnie Sakrament Bierzmowania 14 kwietnia br.w sobotę  o godz. 17.00 zapraszam na spotkanie we wtorek po Mszy św. . wieczornej około godz. 18.30 ! Pragnę nadmienić , że w czwartek (12 kwietnia) młodzież zapraszam wraz ze świadkami  na próbę generalną na godz. 18.30 do naszego kościoła! 

W piątek 13 kwietnia zapraszam na godz. 16.00 na spowiedź do naszego kościoła kandydatów do Bierzmowania, rodziców oraz świadków bierzmowania! Na Mszy św. o godz. 18.00 zostaną poświęcone krzyże do bierzmowania i zostaną wręczone naszej młodzieży!

Dziękujemy za przygotowanie kościoła na święta Rodzinom z ul.

W tym tygodniu pragnę zaprosić do przygotowania kościoła na rozpoczęcie wizytacji w sobotę oraz na niedzielę rodziców młodzieży , która przyjmie Sakrament Bierzmowania ! 

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom  za wspólną liturgię!