The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2018.03.18

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROK B – 18.03.2018 R. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu! Przyszła niedziela – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej – na wszystkich Mszach sw. święcimy palmy! 

Tą niedzielą rozpoczynamy w naszej Parafii REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE . Przez ten czas przeprowadzi nas ks. dr Jacek Błażkiewicz z Międzyrzecza! Nauki rekolekcyjne na wszystkich niedzielnych Mszach św. oraz w  poniedziałek i wtorek na Mszach o godz. 9.00 i 18.00! Spowiedź we wtorek – 20 marca od 8.00 – 9.00 oraz od 16.30 – 18.00! Trwajmy na modlitwie w intencji naszych ćwiczeń duchowych oraz w intencji Ojca Rekolekcjonisty! Zachęcam do udziału w rekolekcjach i do przystąpienia do Sakramentu Pokuty! 

 

W poniedziałek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP ! 

 Młodzież , która przystąpi do Sakramentu Bierzmowania zapraszam we czwartek po Mszy św. wieczornej!Obecność obowiązkowa ! Dnia 14 kwietnia br. w sobotę rozpocznie się wizytacja naszej parafii Mszą św. o godz.17.00 podczas której młodzież naszej Parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk Jego Ekscelencji Bpa Pawła Sochy! 

W piątek odwiedzę chorych od godz.8.00! Proszę o zgłaszanie chorych nie objętych posługą comiesięczną z racji I piatku miesiąca, aby nasi bliscy mogli przygotować sie do Świąt Zmartwychwstania! Zatroszczmy się o naszych chorych z naszych rodzin! Nie bądźmy obojetni, nie zatwardzajmy nazych serc! 

W niedzielę przyszłą  Dzień Świętości Życia. Duchowa Adopcja Poczętego Dziecka.  Wszystkich chętnych zapraszamy już dzisiaj do podjęcia duchowej adopcji! Przy wejściu do naszego kościoła przy czasopismach katolickich wyłożona została Księga Duchowej Adopcji oraz deklaracje duchowej adopcji! Zapraszamy! 

Od zeszłej niedzieli został wystawiony kosz na żywność w naszym kościele w ramach XIV zbiórki żywności w ramach ogólnopolskiej Akcji Caritas TAK POMAGAM. Z góry dziękujemy za złożone dary na rzecz potrzebujących! 

Dzisiejsze ofiary, które złożyliśmy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni! Bóg zapłać! 

Przy ołtarzu stoi skarbonka , do której możemy złożyć ofiarę na rzecz pomnika Beneficjentów naszej Parafii Państwa Jasińskich! Za wszelkie ofiary Bóg zapłać!  

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej – o godz. 17.00 dla dzieci a ok. godz. 18.30 po Mszy św. dla dorosłych i młodzieży! 

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym!

 Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki pod chórem! Bóg zaplać!