The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2018.03.11

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu tzw. "laetare" ! Po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych z klas III przygotowujących się do I Komunii św.! 

Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii rozpoczniemy w przyszłą niedzielę ! Rekolekcjom będzie przewodniczył ks. dr Jacek Błażkiewicz z Międzyrzecza! Nauki rekolekcyjne na wszystkich niedzielnych Mszach św. oraz w przyszły poniedziałek i wtorek na Mszach o godz. 9.00 i 18.00! Spowiedź we wtorek – 20 marca od 8.00 – 9.00 oraz od 16.30 – 18.00! Trwajmy na modlitwie w intencji naszych ćwiczeń duchowych oraz w intencji Ojca Rekolekcjonisty! Już dzisiaj zachęcam do udziału w rekolekcjach i do przystąpienia do Sakramentu Pokuty! 

 

Przyszła niedziela jest trzecią niedzielą miesiąca – ofiary, które złożymy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać! 

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane do kopert na utrzymanie Seminarium Duchownego w Gościkowie Paradyżu. Wpłynęło 78 kopert łącznie z tymi przekazanymi na kolędzie z całej naszej parafii, z tych ofiar zostanie uregulowane część naszego rocznego zobowiązania na rzecz seminarium tzw. "SEMINARISTICUM"!

We wtorek 13 marca przypada V rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Franciszka. Modlimy się o Boże Błogosławieństwo i owocny pontyfikat ! 

Młodzież z grupy starszej przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania  zapraszam na spotkania w środę i czwartek po Mszy św. wieczornej ! Obecność obowiązkowa !  

W sobotę 17 marca – Inauguracja Synodu Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej w Zielonej Górze! 

 Do końca kwietnia trwa okres rozliczeń podatkowych z Urzędem Skarbowym! Serdecznie zachęcamy naszych parafian do oddania 1% podatku na rzecz Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Wystarczy tylko numer KRS 0000226818. Szczegóły na plakatach, kalendarzykach oraz na stronie www.caritaszg.pl. Ważny jest każdy grosz, dzięki któremu Caritas będzie mogła w ciągu całego roku pomagać najbardziej potrzebującym osobom z terenu naszej parafii i naszej diecezji. Dziękuję! 

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej – o godz. 17.00 dla dzieci a ok. godz. 18.30 po Mszy św. dla dorosłych i młodzieży! 

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym!

Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki pod chórem! Bóg zapłać!