Ogłoszenia parafialne 2018.02.25

Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu! Po Mszach sw. zbiórka do puszek na cele misyjne Dzieł Pomocy "Ad Gentes"!

Rekolekcje szkolne dla dzieci ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum rozpoczniemy w najbliższą środę 28 lutego i potrwają one do piątku 2 marca 2018 roku ! Rekolekcje poprowadzi ks. Wikariusz Piotr Piestrzynski z Parafii św. Alberta w Zielonej Górze! Zapraszamy również rodziców , aby zapoznali się z planem rekolekcji , który został wywieszony w gablocie przed wejściem do naszego kościoła!

We czwartek przed Mszą św. od godz. 17.00 – czuwanie modlitewne i rózaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne!

W tym tygodniu I piątek miesiąca – zachęcam do skorzystania z sakramentu spowiedzi w piatek juz od godz. 17.00!

Ze względu na rekolekcje szkolne - chorych naszej parafii odwiedzę w sobotę w godzinach porannych !

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej – o godz. 17.00 dla dzieci a ok. godz. 18.30 po Mszy św. dla dorosłych i młodzieży!

W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP i zmiana Tajemnic Różańcowych dla czcicieli Żywego Różańca!

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym! Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki pod chórem! Bóg zaplać!

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

1. Tworek Mariusz ,stanu wolnego , zamieszkały ul. Robotnicza , Zielona Góra i Zarzycka Małgorzata, stanu wolnego, zamieszkała w Zielonej Górze

2. Telakowiec Kamil, stanu wolnego, zamieszkały ul. Przylep- 22 lipca 85/2 (do 2016 roku) w Zielonej Górze i Luberda Justyna, stanu wolnego, zamieszkała ul. Moniuszki 20/3 w Żarach

3. Roszkowski Daniel , stanu wolnego , zamieszkały ul. Kościuszki 2A/5 w Zielonej Górze i Zielińska Justyna , stanu wolnego , zamieszkała w Płotach ul. Szkolna 8