The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2018.02.18

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

 

Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu!

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele misyjne Dzieł Pomocy "Ad Gentes"

Dzisiejsze ofiary , które złożyliśmy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

Pragnę poinformować Drogich Parafian o terminie Rekolekcji Wielkopostnych w naszej parafii , które rozpoczniemy w V Niedzielę Wielkiego Postu tj. 18 marca br.! Przewodnikiem ćwiczeń rekolekcyjnych bedzie ks. dr Jacek Błażkiewicz z Międzyrzecza!

 

Rekolekcje szkolne dla dzieci ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum rozpoczną się po feriach zimowych w dniach od 28 lutego do 2 marca 2018 roku ! Rekolekcje poprowadzi ks. Wikariusz Piotr Piestrzynski z Parafii św. Alberta w Zielonej Górze!

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej na czas ferii zimowych o godz.17.30 dla dzieci,młodzieży oraz dorosłych! Serdecznie zapraszamy !

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym! Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki pod chórem! Bóg zapłać!

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

1. Tworek Mariusz ,stanu wolnego , zamieszkały ul. Robotnicza , Zielona Góra i Zarzycka Małgorzata, stanu wolnego, zamieszkała w Zielonej Górze

2. Telakowiec Kamil, stanu wolnego, zamieszkały ul. Przylep- 22 lipca 85/2 (do 2016 roku) w Zielonej Górze i Luberda Justyna, stanu wolnego, zamieszkała ul. Moniuszki 20/3 w Żarach

3. Roszkowski Daniel , stanu wolnego , zamieszkały ul. Kościuszki 2A/5 w Zielonej Górze i Zielińska Justyna , stanu wolnego , zamieszkała w Płotach ul. Szkolna 8

4. Bujna Rafał, stanu wolnego, zamieszkały w Radwanicach, ul. Szeroka i Miśkiewicz Justyna , stanu wolnego , zamieszkała w Zielonej Górze przy ul. Przylep- Czereśniowa

 

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww/ osobom , proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym!