The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2018.02.11

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

Dzisiaj VI  Niedziela zwykła w roku liturgicznym! Jest to Niedziela Synodalna w naszej diecezji, która kończy cykl pięciu niedziel przygotowujących do uroczystej sesji inauguracyjnej synodu diecezjalnego! Ta niedziela to także - Światowy Dzień Chorego ! Po Mszy świętej można złożyć ofiarę do puszki na potrzeby hospicjów! 

 

W poniedziałek 12 lutego o godz. 17.30 przed Mszą św. odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu w związku z niedzielą synodalną! Po Mszy św. zapraszam Członków Rady Parafialnej Synodalnej na spotkanie do salki parafialnej przy plebanii! 

W środę 14 lutego br.  ŚRODA POPIELCOWA ! Msze św. w naszym kościele o godz. 9.00 oraz 18.00! Na wszystkich Mszach św. posypanie głów popiołem na znak rozpoczęcia Wielkiego Postu. Jest to również symbol rozpoczęcia i podjęcia pokuty za grzechy ludzkości! 

W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły i abstynencja, jest to dzień solidarności z kapłanami -seniorami. Taca przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów!

W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej  na czas ferii zimowych  o godz.17.30  dla dzieci,młodzieży oraz dorosłych! Serdecznie zapraszamy!

W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.00 – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym!