Ogłoszenia parafialne 2017.12.10

Rekolekcje Parafialne rozpoczniemy w III Niedzielę Adwentu (17grudnia br.), które mają nas przygotować na Święta Bożego Narodzenia! Poprowadzi nas ks. Marcin Muszyński - ks. Proboszcz z Lginia koło Wschowy! ! Nauki na Mszach niedzielnych oraz od poniedziałku do wtorku o godz. 9.00 i 18.00! Okazja do spowiedzi św. we wtorek od godz.8.00 i od 16.30! Zapraszamy do ćwiczeń duchowych wszystkich!

Dzisiaj Dzień Modlitw i Pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie – zbiórka do puszek po każdej Mszy św.!

Od poniedziałku do piątku Msze św. Roratnie o Najświętszej Maryi Pannie o godz. 18.00 –zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Upoważnione Osoby roznoszą po domach opłatki. Ofiary składane w tym roku są przeznaczone na koszty związane z wykonaniem i montażem ołtarza głównego w naszej świątyni! Serdeczne Bóg zapłać!

Przyszła niedziela 17 grudnia – to III niedziela miesiąca – ofiary, które złożymy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszego kościoła!

PZ Caritas w piątek i sobotę 8-9 grudnia prowadził zbiórkę żywności w Biedronce w ramach akcji"XIII Ogólnopolska zbiórka żywności Caritas" – dziękujemy za przekazane produkty podczas zbiórki żywności - od tej niedzieli kosz na żywność pojawił się również w naszym Kościele!

Przy wyjściu z Kościoła można nabyć ŚWIECE na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom: mała– 6 zł., duża – 13zł.

Można nabyć prasę: tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny.