The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2017.11.26

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym przeżywamy XXXIV Niedzielę Zwykłą – ostatnia w roku liturgicznym – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA. Modlimy się w intencji Seminarium! Bóg zapłać za ofiary, które złożyliśmy na tacę w dniu dzisiejszym na nasze Seminarium Duchowne!

Dzień dzisiejszy to święto patronalne Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży! 

 

W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca! Okazja do spowiedzi miesięcznej od godz.17.00! 

Chorych odwiedzę w piątek w godzinach porannych!

W sobotę po Mszy św.o godz.18.00 zmiana Tajemnic Różańcowych i Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi! - 

Młodzież , która rozpoczęła przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania (VII kl. z SP oraz II Gimnazjum) zapraszam na spotkanie w poniedziałek 27.11.2017 r. po Mszy św. około godz. 18.30 do naszego kościoła!

Młodzież (GRUPA STARSZA) przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania  zapraszam na spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej ok. godz.18.30 ! 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:Niedziela , Gość Niedzielny ! 

Za tydzień I Niedziela Adwentu – Nowy Rok Liturgiczny. 

Wszystkich Parafian , a zwłaszcza osoby zrzeszone w parafialnych grupach modlitewnych zachęcamy do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej w intencji synodu diecezjalnego !  W parafiach naszej diecezji odbywają się niedziele synodalne, które mają nas zachęcić do aktywnej obecności w Kościele!

Wszystkich ministrantów naszej Parafii zapraszam na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00  a kandydatów na ministrantów na godz. 10.45 !

Wszystkich chętnych Parafian zachęcamy na Pielgrzymkę do Ziemii św. w dniach od 21 – 27 lutego 2018 roku ! Bliższych informacji można zasięgnąć w zakrystii! 

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom  za wspólną liturgię! Niech nam Wszystkim Pan Bóg błogosławi! 

 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE 

 

Brukszta Michał , stanu wolnego, zamieszkały ul. Wegierska  , Zielona Góra i  Korzeniowska Kornelia stanu wolnego, zamieszkała: w Zielonej Górze

Rusiński Mateusz, stanu wolnego, zamieszkały ul. Waszczyka w Zielonej Górze i Motykiewicz Monika, stanu wolnego , zamieszkała w Zielonej Górze 

Maciejewski Bartłomiej, stanu wolnego, zamieszkały w Kielcach i Kiepura Ewelina, stanu wolnego zamieszkała :ul. Skłodowskiej w Zielonej Górze  

 

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. osobom , proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym !  /ZAPOWIEDŹ 3 /