The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 2017.11.19

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym przeżywamy  33 niedzielę zwykłą w ciągu roku liturgicznego! Dzisiaj (19 listopada) w parafiach naszej diecezji jest to  NIEDZIELA SYNODALNA ! Modlimy się w intencjach Synodu Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej!  Na Mszy  św. o godz. 12.00  - wszystkie dzieci z klas III przygotowujące się do Sakramentu I Komunii św. otrzymają modlitewniki!

 

Dzisiejsze ofiary , które złożyliśmy w trzecią niedzielę listopada są przeznaczone na potrzeby naszej świątyni związane z kosztem ołtarza! Bóg zapłać! 

W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia Niedziela roku liturgicznego! Jest to Święto Patronalne Zielonogórsko-Gorzowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gościkowie-Paradyżu. Taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu! 

Wszystkich Parafian , a zwłaszcza osoby zrzeszone w parafialnych grupach modlitewnych zachęcamy do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej w intencji synodu diecezjalnego !  W parafiach naszej diecezji odbywają się niedziele synodalne, które mają nas zachęcić do aktywnej obecności w Kościele!

Wszystkich ministrantów naszej Parafii zapraszam na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00  a kandydatów na ministrantów na godz. 10.45!

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej : Niedziela oraz Gość Niedzielny!

Można nabyć kalendarze na przyszły rok 2018 – dwustronicowy w cenie 2 zł oraz wielostronicowy – w cenie 5 zł ! Zapraszamy ! 

Wszystkich chętnych Parafian zachęcamy na Pielgrzymkę do Ziemii św. w dniach od 21 – 27 lutego 2018 roku ! Bliższych informacji można zasięgnąć w zakrystii! 

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE 

Brukszta Michał , stanu wolnego, zamieszkały ul. Wegierska  , Zielona Góra i  Korzeniowska Kornelia stanu wolnego, zamieszkała: w Zielonej Górze

Rusiński Mateusz, stanu wolnego, zamieszkały ul. Waszczyka w Zielonej Górze i Motykiewicz Monika, stanu wolnego , zamieszkała w Zielonej Górze 

Maciejewski Bartłomiej, stanu wolnego, zamieszkały w Kielcach i Kiepura Ewelina, stanu wolnego zamieszkała :ul. Skłodowskiej w Zielonej Górze  

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. osobom , proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym !  /ZAPOWIEDŹ 2 /