The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 12.11.2017

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym przeżywamy 32 niedzielę zwykłą w ciągu roku liturgicznego! Dzisiaj zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie! Następna niedziela (19 listopada) w parafiach naszej diecezji jest NIEDZIELĄ SYNODALNĄ ! Modlimy się w intencjach Synodu Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej! Na Mszę św. na godz. 12.00 zapraszam wszystkie dzieci z klas III przygotowujące się do Sakramentu I Komunii św.! Będę rozdawane książeczki modlitewniki dla dzieci "Idę do Ojca!"

 

Przyszła niedziela 19 listopada – to 3 niedziela miesiąca – ofiary , które złożymy na tacę są naszą miesięczną zbiórką na potrzeby naszej świątyni! Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać! W mijającym tygodniu wszystkie ławki w naszym kościele zostały wzmocnione,sklejone, zabezpieczone specjalnymi wkrętami ciesielskimi ! Teraz muszą oczekiwać do wiosny podczas , której wszystkie zostaną pomalowane! Dziękuję P. Józefowi Muzyczce za wykonanie tej pracy! Dziękuję Panom: Józefowi, Adamowi Graczykowi, Janowi Zbytniewskiemu, Januszowi Nowakowi oraz Aleksandrowi Zielińskiemu za pomoc przy ławkach! Bóg zapłać!

W poniedziałek 13 listopada święto Pierwszych Męczenników Polski Patronów naszej diecezji!

Wszystkich Parafian , a zwłaszcza osoby zrzeszone w parafialnych grupach modlitewnych zachęcamy do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej w intencji synodu diecezjalnego ! W parafiach naszej diecezji odbywają się niedziele synodalne, które mają nas zachęcić do aktywnej obecności w Kościele!

Kancelaria Parafialna dnia 18 listopada br. (sobota) nieczynna – SPOTKANIE DEKANALNE !

Wszystkich ministrantów naszej Parafii zapraszam na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 a kandydatów na ministrantów na godz. 10.45 !

Można nabyć kalendarze na przyszły rok 2018 – dwustronicowy w cenie 2 zł oraz wielostronicowy – w cenie 5 zł ! Zapraszamy !

Wszystkich chętnych Parafian zachęcamy na Pielgrzymkę do Ziemii św. w dniach od 21 – 27 lutego 2018 roku ! Bliższych informacji można zasięgnąć w zakrystii!

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Brukszta Michał , stanu wolnego, zamieszkały ul. Wegierska , Zielona Góra i Korzeniowska Kornelia stanu wolnego, zamieszkała: w Zielonej Górze

Rusiński Mateusz, stanu wolnego, zamieszkały ul. Waszczyka w Zielonej Górze i Motykiewicz Monika, stanu wolnego , zamieszkała w Zielonej Górze

Maciejewski Bartłomiej, stanu wolnego, zamieszkały w Kielcach i Kiepura Ewelina, stanu wolnego zamieszkała :ul. Skłodowskiej w Zielonej Górze

 

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. osobom , proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym ! /ZAPOWIEDŹ 1 /