Ogłoszenia parafialne 05.11.2017

W dniu dzisiejszym przeżywamy 31 niedzielę zwykłą w ciągu roku liturgicznego! Po Mszy św. o godz. 12.00 - Spotkanie z rodzicami młodzieży , która w tym roku rozpoczęła przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania!

Modlitwy za zmarłych z Wypominkami dzisiaj w niedzielę o godz. 17.15, w dni powszednie po Mszy św. wieczornej ok. 18.30 do soboty! Zapraszamy!

Zapraszam grupę młodszą młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania (klasy VII z SP oraz Gimnazjum klasy II) na spotkanie formacyjne we wtorek na godz.19.00 ! Obecność obowiązkowa! Odbędzie się podział na grupy domowe i krótkie spotkanie z animatorami grup!

W czwartek 9 listopada – przypada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej Matki kosciołów Miasta i Świata ! Po Mszy św. wieczornej w czwartek na godz. 19.00 zapraszam młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania( grupa starsza ) na spotkanie formacyjne do naszego kościoła!

W sobotę 11 listopada – św. Marcina z Tours, Bpa – Odpust w kościele seminaryjnym w Gościkowie -Paradyżu!

W sobotę Narodowe Święto Niepodległości – rocznica odzyskania niepodległości. Modlimy się za Ojczyznę! Msze św. o godz. 9.00 oraz 18.00!

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie!

Wszystkich Parafian , a zwłaszcza osoby zrzeszone w parafialnych grupach modlitewnych zachęcamy do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej w intencji synodu diecezjalnego ! W parafiach naszej diecezji odbywają się niedziele synodalne, które mają nas zachęcić do aktywnej obecności w Kościele!

Wszystkich ministrantów naszej Parafii zapraszam na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 a kandydatów na ministrantów na godz. 10.45 !

Można nabyć kalendarze na przyszły rok 2018 – dwustronicowy w cenie 2 zł oraz wielostronicowy – w cenie 5 zł ! Zapraszamy !

Wszystkich chętnych Parafian zachęcamy na Pielgrzymkę do Ziemi św. w dniach od 21 – 27 lutego 2018 roku ! Bliższych informacji można zasięgnąć w zakrystii!