The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ogłoszenia parafialne 29.10.2017

Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_aantoni.png

W dniu dzisiejszym przeżywamy 30 niedzielę zwykłą w ciągu roku liturgicznego! DZISIAJ NIEDZIELA SYNODALNA!

Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30 , w niedzielę o godz. 17.15. Zapraszamy! Dzieci zapraszam we wtorek ! We wtorek zakończenie nabożeństwa różańcowego! Zachęcamy wszystkich do codziennego odmawiania różańca w rodzinie!

 

W poniedziałek nabożeństwo różańcowe będzie połączone z adoracją Najświętszego Sakramentu w związku z niedzielą synodlaną! Po Mszy św. zapraszam Członków Rady Parafialnej na spotkanie do salki parafialnej przy plebanii!

W środę bedziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych . Msze św. o godz. 8.00 w Kościele! Msza św. o godz. 12.00 – na cmentarzu! Rozpoczynamy procesją i modlitwami za zmarłych o godz. 12.00 procesją od bramy, po procesji Msza św.!

W listopadzie Modlitwy za zmarłych z Wypominkami. Rozpoczniemy w czwartek 2 listopada (Dzień Zaduszny) . Karty wypominkowe prosimy składać na tacę lub w zakrystii! Msze św. o godz. 9.00 oraz 18.00! Do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych zapraszam!

W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca – okazja do spowiedzi miesięcznej codziennie od godz. 17.30 !

W czwartek przed Mszą sw. od godz. 17.00 czuwanie modlitewne i różaniec w intencji powołanych i o powołania kapłańskie i zakonne!

Chorych odwiedzę w piątek w godzinach porannych!

W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 zmiana Tajemnic różańcowych i Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi!

Wszystkich Parafian , a zwłaszcza osoby zrzeszone w parafialnych grupach modlitewnych zachęcamy do modlitwy indywidualnej i wspólnotowej w intencji synodu diecezjalnego ! W parafiach naszej diecezji odbywają się niedziele synodalne, które mają nas zachęcić do aktywnej obecności w Kościele!

Wszystkich ministrantów naszej Parafii zapraszam na zbiórkę w sobotę na godz. 10.00 a kandydatów na ministrantów na godz. 10.45 do kościoła!

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej : Niedziela oraz Gość Niedzielny !

Można nabyć kalendarze na przyszły rok 2018 – dwustronicowy w cenie 2 zł oraz wielostronicowy – w cenie 5 zł ! Zapraszamy !

 

Wszystkich chętnych Parafian zachęcamy na Pielgrzymkę do Ziemii św. w dniach od 21 – 27 lutego 2018 roku ! Bliższych informacji można zasięgnąć w zakrystii!